Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

3 drzewka do oceny


HumanoBakoSzczur

Recommended Posts

Witam, jestem że tak powiem zielony ;) w tych sprawach, mam 3 krzaczki na około 150-170cm i nie jestem pewien czy wszystko z nimi ok aczkolwiek dostałem je w prezencie od kolegi, panowie prosił bym was bardzo o jakieś opinie czy zdrowe, czy czegoś nie potrzebują aczkolwiek smutno by było gdyby się zmarnowały rozumiecie ;)  Pozdrawiam ;) ps. przepraszam za jakieś błędy czy nie dociągnięcia ;)  :puff::puff::puff::puff:

20160819_091449.jpg

20160819_091446.jpg

20160819_091425.jpg

20160819_091419.jpg

20160819_091414.jpg

20160819_091411.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

osobiście polecę obornik bydlęcy 4 zł 600000kg w ogrodniczym :)  będzie najlepszy... a przenieś je na słońce i wkop doniczkę w ziemie... zapobiegnie to nadmiernemu przesuszeniu ziemi i korzeni:) potem w/g tabeli biobiza choć to średni nawóz i tani to lepsze to niż nic albo plankton K :)

 

aha i podlej na noc wtedy więcej przyjmie do tego spryskaj liście :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak na poczatek to kup w ogrodniczym Substral Burza Kwiatow i rozsyp pod planty lekko przegrab i jak bedziesz podlewal to on sam bedzie sie uwalnial tak jak gdy bedzie padalo.Okreslily ci sie te planty? to znaczy czy juz kwitna bo jesli nie to bedzie klopot z dojsciem do finiszu z kwiatami?I tak jak pisal @GrowL. wkop je do ziemi z tych wiader.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+