Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Kyle Kushman: "Marihuana nie może być regulowana bardziej niż pomidory w moim ogródku"


Vito

Recommended Posts

Kyle Kushman to pseudonim Adam Orenstein, słynnego "hodowcy" marihuany specjalizującego się w uprawie marihuany organicznej i wegańskiej. Mieszkający w Kalifornii działacz na rzecz legalizacji uprawia marihuanę od 21 roku życia i poświęcił jej swoje życie zawodowe. Obecnie sprzedaje wegańskie składniki odżywcze, uczy swoich technik i udziela wykładów o potrzebie deregulacji uprawy własnej. 

160603085217

Znany ze swoich organicznych i wegańskich technik uprawy, Kyle Kushman zażywa marihuany od kiedy był nastolatkiem. Amerykanin od 20 lat pisze dla czasopisma "High Times" i stał się zagorzałym działaczem na rzecz legalizacji marihuany i deregulacji uprawy własnej, co oznacza zniesienie norm kontrolujących tego rodzaju działalność, w celu umożliwienia działanie wolnej konkurencji.

Obecnie Kyle Kushman uruchamia swoją stronę internetową i oferuje zajęcia "online" we współpracy z Uniwersytetem Oaksterdam. Posiadający na swoim koncie kilkanaście nagród Cannabis Cup dla różnych odmian konopi hodowca opowiada nam o swoim związku z marihuaną i historii, o sytuacji legalizacji w Stanach Zjednoczonych i o swojej ostatniej wizycie na Spannabis.

Jak rozpoczęła się twoja przygoda z uprawą marihuany?

Będę całkowicie szczery. Żartobliwie nazywam siebie "gloryfikowanym nastoletnim dilerem marihuany". Kiedy byłem młody, zawsze sprzedawałem i paliłem marihuanę. W wieku 21 lat przeniosłem się do nowego domu i mój ówczesny diler powiedział, że jeśli pozwolę mu używać mojej szafy nauczy mnie uprawiać. Do tej pory nigdy nie myślałem, że można uprawiać te rośliny wewnątrz domu. Kiedy mnie o to poprosił zacząłem analizować i zdałem sobie sprawę, że nie mam pojęcia jak marihuana trafia do woreczka. Nie wiedziałem czy rośnie pod ziemią czy na drzewach jak migdały, nie umiałem sobie tego wyobrazić.

Kiedy marihuana stała się podstawą twojej kariery?

Byłem w Nowym Jorku, wszedłem któregoś dnia do „headshop", sklepu, w którym sprzedaje się papier i fajki. Właściciel zapytał mnie, czy może zamknąć drzwi, żeby chwilę odpocząć i wypalić jointa. Powiedziałem, że nie ma problemu i wyjąłem dużą torbę z moją własną marihuaną. Oszołomiony zapytał, skąd ją wziąłem, a ja odpowiedziałem, że sam ją uprawiam, że tym się zajmuję. Jego dziewczyna znała ludzi w "High Times" i przedstawili mi ich.

Twoja marihuana zdobyła różne nagrody. Co czyni ją tak wyjątkową?

Cóż ... jest wielu świetnych breederów, a ja jestem jednym z nich. Myślę, że częścią zasługi jest wegański sposób uprawy. Ale również moja dbałość o szczegóły: jestem bardzo dokładny i ciągle udoskonalam moje techniki.

Możesz czytać dalej po angielsku klikając tutaj

kushman2_blog_cdn.jpg

Kushman3_blog_cdn.jpg

https://www.dinafem.org/pl/blog/marihuana-kyle-kushman/

Link to comment
Share on other sites

  • Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+