Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pcbox-budowa,rady


Destroyed

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie ma tragedii - jest w fazie kwitnienia i naprawdę jest w normie zapach. Myślisz, że taka mata węglowa do opaków dość skutecznie by to wszystko zamaskowała. Nie masz co liczyć na to, że znajdziesz odmianę, która nie pachnie w ogóle. ;) Zawsze jakaś nutka będzie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim ,sory za brak aktywności ale od piątku miałem wolne i trochę poleciałem . Dzisiaj do boxa dodaje wentyl od zasilacza jako mieszajacy i mam do was pytanie- czy światło nie będzie uciekać przez boczne blachy ,bo w nich są dziurki od wentylacji. Sam koc tylko nakleiłem, jeżeli będzie uciekać to doradźcie jak zaslepic te dziurki czy coś :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak Ci chodzi o te frontowe, gdzie zamykasz puchę to daj koc - jak o inne to możesz coś nakleić, ale niekoniecznie, bo..., światła i tak nie zatrzymasz w 100% w boxie, bo będzie Ci uciekało chociażby przez wentyle, ale..., te kilka dziurek może zostać, zawsze to jakaś dodatkowa wymiana powietrza.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok, modernizacja zakończona ,niestety ale ten wentyl od zasilacza za dużo miejsca zajmował więc siedzi zwykły cooler .przy okazji zakleilem otwory od góry bo strasznie światło uciekało . Dziurek nie zaklejam ponieważ fajnie to wygląda z włączonym światłem :D dodatkowo też ogarnąłem okablowanie bo wkurw*ał mnie ten nieład. Ogólnie wsadzilem lampke na chwilę żeby zobaczyć co i jak tam i powiem wam że zajebiście to wygląda i mi się podoba :) jeszcze trochę i fotorelka ^^ mam pytanie do ciebie @Vito - gdy skończę budowę boxa to będę mógł zacząć w tym temacie fotorelke czy nowy temat zakładać? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+