Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pcbox-budowa,rady


Destroyed

Recommended Posts

Cześć wszystkim,jeśli ktoś czytał mój temat CFL vs HPS to tutaj będę kontynuował. Zmianie uległa bardzo istotna rzecz m.in. Box. Gdy bylem w pracy moja teściowa schowała pranie do szafy,oczywiście zobaczyła boxa i zaczelo się multum pytań co to po co dlaczego? Odpowiedziałem że To szafka na ciuchy a ta folia jest po to żeby ciuchy się nie niszczyły:D na szczęście znalazł się stary komp i on będzie boxem. Narazie jest koc i wentylatory :D proszę o rady dotyczące budowy. Lampki to na bank będą tornado 32W x2 zdjecia wrzucę jutro bo dzisiaj Na Tel jestem,pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W sieci mnóstwo wszelakiego rodzaju już zbudowanych PCBoxów czy też tutoriali - trza wygoglować i się na czymś wzorować. Poszukaj czy ktoś wrzucał do takiego małego boksa 2xTornado i jak pod tym roślinki żyły. Moja rada - próbuj na ledach. Za 2 Tornado (mniej więcej) masz 4 chińskie ledowe żarówy full spektrum po 18W (za darmo wyślą Ci je z Chin nawet ;]). Przeglądałem kilka tematów na zagranicznych forach na takich lampkach i w PCBoksie powinno dać radę, na pewny polskim forum również widziałem - chyba z paska led pociętego. Zgrozo, jest nawet zagraniczna firma sprzedająca PCBoksy i nawet z ledowym oświetleniem ;)

Proponuję ledy tylko dlatego że spodobała mi się zabawa z nimi i póki co około 130W panel daje lepsze efekty niż HPS150W (porównując rośliny do =/- 2 tygodnia życia).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim,sorki za długą nieaktywność ale bylo po drodze trochę problemów. Box jest narazie w posiadaniu koca i wentyl. Lampki i reszte zamówię pewnie w polowie miesiąca bo narazie brak czasu :/ foty wrzucę jutro,dzis nie dam rady bo na Tel jestem. Pozdro i dzięki za zainteresowanie :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak jak wspominałem box ma narazie tylko wentylki i koc,dodam że wentylki są przymocowane prowizorycznie,tzn. trzymają się na kabelkach od zasilacza komputerowego,ale jakoś im to nie przeszkadza,normalnie działają i nie mają zamiaru spadać :D Opłaca się programator analogowy czy lepiej kupić cyfrowy?

13576434_782984878505577_30904037_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim, jestem ciapa i mam 2 pytania :D kupiłem oprawki i nie wiem czy dobrze kable zamontowane oraz co zrobić z żółto zielonym kablem . A nastepne pytanie to czy odblysniki są konieczne czy może obejść się bez nich? Z góry dziękuję za odpowiedzi :D

IMG_20160706_100147_1.jpg

IMG_20160706_100147.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+