Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Pcbox-budowa,rady


Destroyed

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jest dobrze. Weź la divkę - jest niska na maksa (i szybka odmiana!) i będziemy mieli porównanie. :D - Jak już będziesz zamawiał z neta to na pewno nie zamawiaj na siebie, na swój adres - to już prędzej na paczkomat czy coś i niech Ci to ktoś trzeci odbierze - dla świętego spokoju.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ten czerwony kabel, to chyba do przenoszenia puszki. :D Generalnie wyszło Ci to dobrze - możesz działać. Nie wiem ile tam będziesz chciał wsadzić roślin - dwie to tak optymalnie by było. Donice sobie skołuj taką na na wymiary boksa, litraż możliwie największy - jak nie znajdziesz nic gotowego to możesz jakiegoś hendmejda sobie zrobić - przeciąć butelkę pięcią / sześcio litrową - ale nie z jak stoi, tylko jak leży na boku. Nie za wysoko, żeby te rośliny też miały miejsce. Do tego dobre lst i będzie dobrze. Jak będziesz wsadzał dwie do jednej donicy, to rozdziel donicę kawałkiem jakiegoś plastiku - żeby korzenie ze sobą się nie wiązały. Jak nie chcesz za dużo hajsu wydawać - to nie kupuj żadnej stacji pogody, a te plastikowe za kilka złoty to w mojej opinii można o kant dupy rozbić - na oko pójdzie dobrze, a te rośliny wcale nie są takie delikatne i wcale nie trzeba się z nimi obchodzić jak z jajkiem - dla mnie to mit, bo mi np. wypadały wykiełkowane nasiona na podłogę z 50cm na korzonek i wyrastały, więc... - a wszędzie jest napisane, że trzeba dmuchać i chuchać. ;) Temperatura w boksie będzie Ci się na pewno zgadzała, a wilgotność na start - pewnie też będzie w normach, możesz podbić kładąc mokrą szmatkę gdzieś na donicę - a jak roślina trochę podrośnie to sama zadba o odpowiednią wilgotność - zacznie parować. 

 

Jesteś gotów. Zamawiaj nasiona i jazda z koksem! ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Box był wyklejany kocem ratunkowym, start pewnie będzie 1 sierpnia :D muszę żarówki zamówić a stacja pogody i programator cyfrowy to łączny koszt 30 zł . Nawozy to będą pewnie biohomus i planton k albo florovit lub cos w ten deseń . 

 

No i oczywiście la diva od deliciousa z taniesianie 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ekstra! Będziemy mieli porównanie, bo też mam la dive! ;) A nazowy - nie bierz żadnego plantona k - tylko kup sobie organiczne od ekodarpol - extra  (będzie na weg) i kwiaty kwitnące (na flo). - Zmieścisz się w 20zł, a są dobre i co najważniejsze - organiczne. - Jadę też na tych, więc poza warunkami w boxie, będzie bardzo podobnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+