Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pcbox-budowa,rady


Destroyed

Recommended Posts

O 7/14/2016 o 15:46, Destroyed napisał:

Ogólnie to mam zamiar tego boxa w szafie trzymać ,on sie nie udusi w niej? 

Jak nie ma innego wyjścia do trzymaj w szafie. Jak będziesz w chacie czy coś i będziesz miał możliwość, to otwieraj drzwi i tyle. Ja swojego pierwszego boksa z dechy też trzymałem w szafie i było wsjo ok. ;) - możesz zostawić lekko otwarte drzwi (szparka) w szafie, jak będzie taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Są gdzieś jakieś tematy jak zamawiać z neta. Na pewno nie zamawiaj ze swojego IP - użyj jak już jakiejś bramki proxy. Nie zamawiaj na swój adres. Nie płać ze swojego konta - jak już to na poczcie i dane nie swoje. Nie podawaj swojego numeru telefonu - a jak już to kup starter za 5zł. Najlepiej gdybyś osobiście tego nie odbierał, nawet jak to (albo tym bardziej...) ma iść na paczkomat.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

 

 

Cześć wszystkim,sory za długą nieobecność,ale miałem problemy i nie miałem dostępu do komunikacji. Z racji tego że nie poddaję się,mam zamiar kontynuować to co zacząłem. Mam parę pytań. Pierwsze:Mój odbłyśnik wisi na sznurku,czy on się nie przepali? Drugie: proszę o podanie nazwy przeglądarki,która nie wbije mnie na przypał. A trzecie: znalazłem w sorcie 2 sionka,nie wiem co to za odmiana i jest pytanie czy ryzykować i pchać je do pcboxa?

 

IMG_20160707_181522.jpgIMG_20160708_094436_1.jpg

 

tak to wygląda,ten sznurek się nie spali?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+