Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pcbox-budowa,rady


Destroyed

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Elo wszystkim ,dzisiaj nie dam rady zrobic oświetlenia ,mam pytanie . Gdy mam włączone wentylatory to powinienem czuc wyraźnie ten przelot powietrza?  Oraz czy zamontowanie wentyla lub dwóch jako mieszajace obniżą temp w boxie? Bez żarówek jest tam juz ciepło a co dopiero z .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

120MM wiatrak komputerowy bez problemu Ci przepchnie powietrze przez matę węglową do okapów (jedna warstwa, złożona w kostkę to już będzie wyzwanie - może 140mm by przepchnęło)- bez znaczącego wzrostu temperatury w boksie. Samą mate kiedyś nakleiłem na wylot i w sumie nie wiem czy coś dała - bo roślina była poblokowana i jej funkcje życiowe też nie działały na 100%, więc... - w każdym razie, mam tą la divę i Ci powiem, że nie pachnie mega intensywnie - na wegu "waliła" bardziej niż teraz gdy kwitnie - co nie zmienia faktu, że w pomieszczeniu w którym stoi, po otwarciu drzwi, w nos wali zapach MJ. Ale poza drzwi się nie wydobywa, a żadnego filtra nie ma.

 

Co do wentyli - jak je podłączysz, to z jednej strony zassysa powietrze i tam jak przyłożysz dłoń, to powinieneś ledwo co czuć powiew powietrza, natomiast z drugiej już leci zdecydowanie mocniej - więc nie powinineś mieć problemu z rozróżnieniem stron - którą dać do środka, a którą na zewnątrz-wystarczy odrobina logiki. ;) A jak słabo Ci dmuchają, to masz pewnie ujowy - czyt. słaby zasilacz - sprawdź ile V ma, max. komputerowe kręcą się na 12V - jak będzie mniej, to nie ma problemu - z tym, że ich wydajność spada i im mniejsze obroty, tym cichsze.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Temp w boxie z wiatrakami wynosi 18 stopni wiec mysle ze będzie okej . Zrobiłem dzisiaj oświetlenie ,udalo sie jakos mimo lipnego samopoczucia, oceńcie ,w razie co zjebki dajcie :D dzieki za wszelakie rady i za zainteresowanie moim tematem . Jeszcze troche i skończę wszystko kompletować,zostaje tylko odmiana do wyboru. Bardzo mi zależy na znikomym zapachu ktory bede mógł zlikwidować np odswiezaczem powietrza o ile takie odmiany są . Łapcie fotki i oceniajcie :D

IMG_20160707_181522.jpg

IMG_20160707_181522_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+