Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Whoopi Goldberg, Woody Harrelson i inni celebryci, którzy zdecydowali się na przedsięwzięcia w przemyśle marihuany


Vito

Recommended Posts

W ostatnich latach coraz więcej znanych osobistości występuje publicznie w obronie marihuany. Na koncertach, w swoich filmach i wywiadach w różnych mediach pokazują, że wspierają kulturę konopi. Jednak niektórzy poszli o krok dalej i postanowili zainwestować i produkować własne produkty z marihuany, spersonalizowane i zgodne z ich roszczeniami.

160609121115

Whoopi Goldberg

Goldberg ogłosiła stworzenie linii produktów z konopi, które będą łagodzić bóle miesiączkowe, na które ona sama długo cierpiała. W tym celu współpracuje z Maya Elisabeth, producentką z północnej Kalifornii, w celu stworzenia firmy (którą nazwały Whoopi & Maya), która będzie sprzedawać zestaw zwalczający te dolegliwości. Tabletki do żucia, oleje, napary, kremy do masażu i sole do kąpieli pomogą kobietom w złagodzeniu bóli wywołanych przez miesiączkę.

Snoop Dogg

Snoop Dogg nigdy nie ukrywał, że bardzo lubi marihuanę - jego Instagram jest pełen zdjęć, na których pali jako lokomotywa i poświęcił jej więcej niż jedną piosenkę. Teraz, po ponad dwudziestu latach palenie jej otwarcie na scenie, Snoop Dogg zaprojektował swoją własną linię produktów z marihuany pod nazwą Leafs By Snoop by Snoop. Sprzedaje topy, jadalne i koncentraty, które można nabyć w sklepach w Kolorado. Amerykańskie media uważają, że raper planuje stać się Marthą Stewart konopi.

Willie Nelson

Piosenkarz "country" stworzył swoją własną markę marihuany: Willie's Reserve Reserve. A wraz z nią komunikat: wierzy w aspekt środowiskowy procesu i uważa za doskonałą okazję do ożywienia małych gospodarstw i uprawiania produktów "czystych" i o niewielkim wpływie środowiskowym. Według niego, duże korporacje powinny być trzymane z dala od upraw i dlatego zamierza stawić im czoła.

Melissa Etheridge

Wiele gwiazd zaczęły wierzyć w korzyści płynące z używania konopi w celu zwalczania problemów zdrowotnych. Tak jest w przypadku rockowej piosenkarki Melissy Etherigde, która teraz publicznie mówi o potrzebie legalizacji. Po stosowaniu marihuany medycznej podczas walki z rakiem piersi, wokalistka postanowiła wejść na rynek i stworzyła osobliwy produkt: gamę win z konopi, które stowrzyła wraz ze sklepem Greenway Compassionate Relief.

Możesz czytać dalej po angielsku klikając tutaj

snoop_blog_cdn.jpg

Snoop Dogg

reserve_blog_cdn.JPG

Willie Nelson

 

melisa_blog_cdn.jpeg

Melissa Etheridge

woodie_blog_cdn.jpg

Woody Harrelson

marley_blog_cdn.jpg

The Marley Family

03_1_blog_cdn.jpg

Wiz Khalifa

05_1_blog_cdn.jpg

The Game

06_1_blog_cdn.jpg

Tommy Chong

kevinsmith_blog_cdn.jpg

Kevin Smith

https://www.dinafem.org/pl/blog/celebryci-przdsiewziecia-przemysle-marihuany/

Link to comment
Share on other sites

  • Vito locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+