Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Odbędzie się druga edycja Product Earth Expo w Wielkiej Brytanii łącząca targi konopne z edukacją i odpoczynkiem


Vito
 Share

Recommended Posts

Na koniec czerwca na największym święcie w Wielkiej Brytanii poświęconym konopiom spotkają się osoby zawodowo związane z branżą,  eksperci oraz artyści, aby stworzyć wspólnie niepowtarzalną atmosferę w miejscowości Peterborough. Uczestniczy będą mieli możliwość wzięcia udziału w konferencjach na tematy związane z ramami regulacyjnymi dotyczącymi spożycia konopi oraz ich zastosowania w medycynie, jak również skorzystania z produktów z rynku nasion i upraw własnych. Podobnie jak w zeszłym roku, Dinafem jest jednym z głównym sponsorów tego wydarzenia.

160620124820

Pośród licznych banków nasion, które prezentować będą publicznie swoje odmiany znajdzie się Dinafem, jeden z głównych sponsorów tego spotkania, który już raz postawił na te targi w pierwszej edycji rok temu. Będzie można nas znaleźć na stoisku B1, bardzo blisko wejścia, gdzie będziemy czekać na uczestników chętnych poznać najlepsze z naszych produktów i nowości w zakresie odmian bogatych w CBD, które znaleźć można w naszym katalogu.

Nasza obecność będzie też dostrzegalna na zewnątrz dzięki dwupiętrowemu autobusowi VIP, służącemu jako nośnik reklamowy na tę okazję, który udekorowaliśmy wspólnie z przyjaciółmi z Humboldt Seed Organization w ramach naszego objazdu po brytyjskich drogach w celu zaprezentowania obydwu banków nasion.

01_15_blog_cdn.jpg

Na Product Earth Expo będziesz mógł nie tylko spotkać na wspólnej przestrzeni najważniejszych wystawców z branży, ale tez wziąć udział w ciekawych konferencjach prowadzonych przez ekspertów. Jak dobrze wiedzą promotorzy, edukacja i poznanie to najlepszy sposób na uświadomienie sobie sytuacji, w jakiej obecnie znajduje się sprawa stosowania marihuany, zarówno na poziomie globalnym jak i europejskim.

Więcej możesz przeczytać tutaj w poście w języku angielskim.

02_6_blog_cdn.jpg

03_2_blog_cdn.jpg

04_2_blog_cdn.jpg

dinafemplano_blog_cdn.png

https://www.dinafem.org/pl/blog/product-earth-expo-druga/

Link to comment
Share on other sites

  • Vito locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+