Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Euforia, Dance World, Haze Berry, White Widow, Special Kush 1


Recommended Posts

Do takiego łamania dobrze jak zastosujesz kije bambusowe by powiązać do nich łamany szczyt żeby w późniejszej ważne kwitnienia ciężar kwiatów nie złamał jej całkowicie.ph podnieść możesz do 6,5 a EC jeśli rośliny dobrze tolerują żarcie to może być n tym poziomie, no i ładny busz.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dzięki panowie,  

Smaku,  już zamówiłem kijki bambusowe.  zrobię jak mówisz,  niby tam powiązalem izolowany drutem ale masz rację,  jak przyjdą topy będzie ciężko :)  oby:) 

osuszacz powietrza zamówiony 

https://www.manomano.co.uk/dehumidifier/dehumdifier-ttk-69-e-1183063

zdam relacje jak już go dostanę.. :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Panowie, jedna panienka jakoś suszy górne rączki - końcówki schną i stają się brązowe.Dolne partie jakby były wporządku. Palę je?Ona akurat jest centralnie na środku boxu ale tez jest najniższą z panien więc odległość od lampy jest minimum 30/40 cm. Czy to przenawożenie ? bo raczej papu dostały wystarczająco więc niedobór wody odpada? 

large.20160701_150453.jpglarge.20160701_150340.jpglarge.20160701_150330.jpglarge.20160701_150322.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dzięki Smaku.  Jutro lub pojutrze podleje ja sama woda i sprawdzę EC.  temperature udało mi się zbić o dwa stopnie i waha się między 28-30.a jeszcze uda mi się zbić bo jestem na etapie zmiany naświetlania i niebawem dzień panienki będą miały  w nocy więc siłą rzeczy temp.  spadnie

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 1.07.2016 o 18:45, SmakMaroca999 napisał:

Myślę że to od temperatury, jednak na wszelki wypadek przlalbym czysta woda i sprawdził EC wypływające dołem na podstawek, często tak wyglądają liście po przenawozeniu PK. 

przelałem czysta woda i chyba przenawozilem je troszkę.  po sprawdzeniu EC na podstawce wynosiło więcej jak 3.6? :(  tzn to jest max na moim mierniku  a może było i więcej.  dodam że na innej roślinne która wygląda na zdrowa podana z nawozami też ponad 3.6 hmmm następne podlanie zrobię im flush.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+