Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Euforia, Dance World, Haze Berry, White Widow, Special Kush 1


Recommended Posts

Polek - ja gdybym miał raka prawdopodobnie nie poddalbym się chemii. Wolałbym leczyć się niekonwencjonalne. U mojego brata wykryli guza w 2008 roku. W 2009 miał druga operacje po której wyszedł w połowie (cała lewa strona) sparaliżowany. Dawali mu rok do półtora życia. Wziął się za siebie, dieta, zero alko, kasza i czosnek. Przez 5 lat nic a nic mu nie odroslo. Zacząć znów popijać i jeść świństwa (kebab chińczyk itp.) no i w ciągu roku go zabrało. więc co chce powiedzieć, dajmy sami o swoje zdrowie bo rąk to nie wyrok, można hu*a zwalczyć nawet samym dobrym żywienie a jak do tego dodamy olej i inne pomocne specyfiki to obejdzie się bez chemii która przecież tak nas osłabia i wyniszcza. Ja bym sie chemii nie poddał!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich po przerwie,

 

Mały UP bez zdjęć: 

 

8 pestek ( jedna na zapas gdyby jakas nie wykiełkowała) 

 

18.04 pestki trafiły do wody

19.04 pestki trafiły do krążków torfowych

21.04 - Najpiękniejsza chwila i szczęście - wszystkie 8 wykiełkowało

22.04 - dziś uruchomiłem cała aparaturę i wszystkie roślinki trafiły do doniczek 3.6l które teraz sa w growboxie.

 

Mam pytanie, jak nie wszystkie panienki maja listki, ale sa już na zewnątrz, to czy moge już grzać lampą? Bo parę panienek ma juz malutkie listki, ale wiekszość to patyczki wystajace z ziemi :)

 

pytanie drugie techniczne:

 

poniewaz dopiero dzis odpaliłem wentylator - czy to normalne ze jak jest włączony na minimalnych obrotach to strasznie ten wentyl buczy. Samej pracy wentylatora nie slychac, telko te buczenie, jak zwieksze obroty to slychac wentylator jak sie załącza, ale buczenie jest cały czas - ???? czy to normalne? 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Rosliny wkladaj pod lampe dopiero jak rozloza listki wczesniej to bezsensu a co do wentylatora sprawdz czy wibracje sie dobrze rozchodza wiesz czy jest sztywno a ew zbij z desek skrzynke wentyl w wate mineralna i ddo skrzynki dalej tlumik i sza pozdro

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

 

 

co o tym sadzicie ? Jest to 6 dzien panienek. Podlewane woda z ukorzeniaczem (root stimulator) o pH 6.0..

Temperatura 25 dzien 20 noc

wilgotnosc okolo 50-35 pod lampa, w nocy nie wiem bo nie bylo mnie w domu I nie mialem jak sprawdzic

 

 

p.s. przepraszam za fotki do gory nogami, ale nie wiem co sie dzieje I tak mi je laduje. Moderatora prosze o pomoc w ustawieniu grafiki jak nalezy :) Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+