Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | Euforia, Dance World, Haze Berry, White Widow, Special Kush 1


Recommended Posts

Hej

Kolego ja mam w box'ie 7 w 15 l donicach i powiem szczerze że nie wyobrażam sobie by było ich tam więcej, przy automatach to inna bajka i śmiało można tam upakować więcej niż dziesięć, a ile dokładnie to za parę tygodni będę miał odpowiedź...

z fartem i zdrowia dla brata będzie dobrze  :zajebiscie:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lowca Kurdli - super, upewniasz mnie, że jednak wybór 7 donic bedzie ok. Dzięki za info i pozdrowienia :)

 

p.s. Już mam polskie znaki - laptop żony i musiałem wgrać polskie znaki :)

 

Jak się zabezpieczyć przed wykryciem w sieci? Coś słyszałem o programie TOR? Proszę o wypowiedź znawców :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema ostra jazda się zapowiada,1- czytaj jak najwięcej ukończonych tutaj relacji, jak cos to teorie tu masz jak praktyka to po angielsku pytanie i na YT np. Scrog weed itd. 2- ja bym więcej nasionek w te krążki zasiał gdyż, jedne nie wyjdą drugie a to jakiś ch..jowe geny cos nie chce się rozwijac, trzecie przez przypadek skorupkę chciałem pomoc ściągnąć i główkę ukręciłem, jesteś początkujący i nawet jak zasiejesz 10 i wszystkie wyjdą super to selekcje zrobisz i najlepsze zostawisz , trochę kasy na sprzęt wydałes także te kilka penny nie zaszkodzi. Zyskasz na czasie i mniej stresu będziesz miał jak cos będzie nie tak. Odmiany jak wyżej chłopaki radzą, brat czeka zaszczytny cel Powodzenia 3mam kciuki !!!!!!! Co do nawozów ja bym te co masz na następny raz zostawił nikt ich tu na forum nie zna? Zakup sobie zestaw biotabs i ziemie light i jak to nasza Ambasadorka mówi co popieram i ja " Easy Grow" !!! I najważniejsze nie rozpowiadaj tego znajomym zwłaszcza angolom w pracy nawet tym zaufanym , najwyżej jak juz zakonczysz i będziesz miał swój materiał to możesz tam z kimś z kim tak bardzo byś chciał zajarac, powiedziec możesz ze zalatwiles od znajomego . Zresztą to są tylko rady ...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pasjonata - Co do nasionek to masz rację, zasadze parę sztuk więcej tak na w razie czego. Co do nawozu to chyba pozostanę przy tym co mam, z tego co mi tłumaczył Pan że sklepu, to są bardzo dobre nawozy które sami stosują w swoich uprawach. Fakt, że ponoć 50 na 50 czyli pół chemia pół natura. Na biotabs przerzuce się na następnej sesji :) może te nawozy więcej mnie nauczą o naszych kobitkach :)

Co do rozgadywania to masz rację i lepiej jak gęba na kłódkę zamknięta :) ... Lepiej dmuchać na zimne... dzieki za zainteresowanie tematem no i z fartem przyjacielu :)!!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich,

Ale się człowiek denerwuje, sprzęt czeka, ja czekam a nasiona ponad tydzień idą z hiszpani i dojść nie mogą wrrrr... teraz święta więc pewnie dojdą po świętach!!!!

Korzystając z okazji chciałbym Wam wszystkim, życzyć Zdrowych, pięknych i smacznych Topów w nadchodzącym czasie :)

z fartem... :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nast razem daj znac jak bedziesz chcial pestki.

Mam tu taka zaprzyjazniona firemke co ogarnia na biegu i srednio 2/3 lub nawet 1/2 ceny; maja wszystko co chcesz ponad 100 seedbankow takze jeszcze lepszego nie widzialem.

No i wesolych przy okazji ;)

 

yo'man - O no to super :) na pewno skorzystam, bo z tego Royal Queen Seeds nie jestem zadowolony jeśli chodzi o czas wysyłki. A i na forum gdzies mi się przewinęło, że niektórzy mieli problemy z tymi nasionami, nie chciały wystartować hmmm ... Dziś przyszła pierwsza paczka - 9 nasionek :) 3x Euforia , 3x Dance World i jeden znak zapytania :)

 

 

Mam pytanie o kiełkowanie :

1. Moj plan jest taki - do wody z woda utleniona na 24h, a pozniej nasionka prosto do krazkow torfowych, zastanawiam się czy nie podlewać tych krążków wodą odstana pare dni razem z Root Stimulation ? Jak myślicie? Czy dawać na waciki i bezpośrednio do mniejszych doniczek?

 

2. Czy tą ziemie w pierwszych doniczkach 3.6l od samego poczatku dawać stymulator korzeni?

 

 

 

 

post-43872-0-80592800-1458995038_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+