Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 600W | Euforia, Dance World, Haze Berry, White Widow, Special Kush 1


Recommended Posts

Witam Panowie,

chyba przez ten cały czas nieżle dawałem d..... za przeproszeniem ... :(  Zamiast mierzyć pH gotowej już pożywki, mierzyłem pH samej wody , regulowałem ph a dopiero dodawałem nawozy :( .... baran :(

Wczoraj podlałem pożywką o ph 7-7.2 i woda na podstawce miala ph od 4.9 do 6 w zależności od donicy... Jak mierzyłem Ec wody z podstawki to maximum ile moze pokazac miernik 3.6 -

 

Jak myśliciem, teraz je przepłukac dobrze czystą wodą z podniesionym pH?

 

Bardzo prosze o pomoc :)

jutro dam UP z fotorelacja zebyście zobaczyli jak one wyglądaja .... dziś już chyba nie dam rady, brak czasu, 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, Miś napisał:

Ta, flush to w tym przypadku dobry pomysł, powinien "postawić je na nogi":)

niestety :(  ale jak już myślę o nastepnej uprawię, gdzie nie popełnię aż tyle błędów które teraz popełniam, to mi się mordka uśmiecha :)

Edytowane przez dawcanerki
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,

 

szybkie pytanie, robie flusha , najpierw pierwsze 3 donice - zbilem ph do 6.2 -6.5 a Ec 1.8. Na koniec podlać je z nawozami i dodać Cal Mag-a extra? czy dac im teraz chwilke odpocząć

 

dziś bedzie UP ze zdjęciami pokaże wam jak teraz wygladaja - ale jakos chudo mi sie wydaje jak na 7 flo

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Żadnych nawozów aż do przesusznia później kilka podlan woda jest możliwość że blok puści po tym przenawozeniu.Nadmiar soli z przenawozenia podblokowal rośliny i prowadzil do śmierci głodowej.Rośliny jeszcze wyjdą na prostą konopie to twarde rośliny.Pamiętaj o sprawdzaniu ph pozywki i o podlewaniu na przemian raz woda raz z nawozem by nie dopuścić znowu do takiej sytuacji.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+