Skocz do zawartości
nasiona marihuany

seedbay

Bio Tabs niedobór


Recommended Posts

Nie ma co sie spinać masz teraz po prostu doświadczenie, to tez ważne jest następnym razem musisz pamiętać o glebie, to podstawa.

I co do jedzenia grassu gleba na której uprawiam tez musi byc super jakości przecież to jem, a syfu nie chce.

 

Biotabsy sa zajebiste ale trzeba przestrzegać kilku nierozłącznych zasad: ziemia light, nie za dużo, i nie mieszać z innymi nawozami.

 

Easy to grow!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bo w biotabsach gora forum jest prze obeznana ja sam nie stosowalem no ale sam widziales taki projekt i uniwersalka plon i tak bedzie zajebisty ale jakbys dal dobra ziemie to bys sie teraz nie glowil co nie

Prawda. nie zrobiłem tego przecież specjalnie, nie kroiłem kosztów, tylko przez przeoczenie...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co jest glupota?

To ze mialem podobny niedobor, czy to ze bakterie rabia to co robia pod ziemia?

W bio duza role odgrywaja grzyby a one wola kwasny odczyn i ph z dolomitu moze troche zabuzyc ich ekosystem.

Zamiast sie klocic moze by ktos pomogl, tylko kto? Spece od podlewania odstana woda?

Proponuje zalozyc nowa range tabs-grower zeby ludzie wiedzieli kto jest z wiedza i doswiadczeniem a kto z odstana woda :D

Nie ma co sie denerwowac, poprostu chcialem pomoc.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Co jest glupota?

To ze mialem podobny niedobor, czy to ze bakterie rabia to co robia pod ziemia?

W bio duza role odgrywaja grzyby a one wola kwasny odczyn i ph z dolomitu moze troche zabuzyc ich ekosystem.

Zamiast sie klocic moze by ktos pomogl, tylko kto? Spece od podlewania odstana woda?

Proponuje zalozyc nowa range tabs-grower zeby ludzie wiedzieli kto jest z wiedza i doswiadczeniem a kto z odstana woda :D

Nie ma co sie denerwowac, poprostu chcialem pomoc.

Ale Ci nie poszło ;)  Więc proponuję trochę pokory przed ludźmi którzy są na forum od lat a nie dni - bez urazy , oczywiście :peace:

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Prawda. nie zrobiłem tego przecież specjalnie, nie kroiłem kosztów, tylko przez przeoczenie...

Sorki za kolokwializm , ale przeoczyć to można czarnego kota przebiegającego przez ulicę a wygląda tak jak byś niedoczytał teori i jeszcze sam masz pretensje do ludzi którzy ewidętnie mają rację.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale Ci nie poszło. Więc zamiast udawać mądrzejszego od telewizora proponuję trochę pokory przed ludźmi którzy są na forum od lat a nie dni.

Z czym mi nie poszlo?

Pokore mam i pamiec dobra.

Pamietam jak Vito jechal na super zestawie od canna, bialy namiot wszystko ful wypas, tylko ze codziennie pryskal canna cure, korzeni nie puszczalo i wyszla lipa, masakrator zwrocil uwage ze slabo to dostal ostrzezenie.

Od lat bylem na tym forum tylko ze to moje drugie konto.

Moze administratorzy pokaza jak im idzie dobieranie nawozow pod potrzeby a nie tylko woda i oprysk.

Scooby-Doo lapiesz punty u szefostwa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z czym mi nie poszlo?

Pokore mam i pamiec dobra.

Pamietam jak Vito jechal na super zestawie od canna, bialy namiot wszystko ful wypas, tylko ze codziennie pryskal canna cure, korzeni nie puszczalo i wyszla lipa, masakrator zwrocil uwage ze slabo to dostal ostrzezenie.

Od lat bylem na tym forum tylko ze to moje drugie konto.

Moze administratorzy pokaza jak im idzie dobieranie nawozow pod potrzeby a nie tylko woda i oprysk.

Scooby-Doo lapiesz punty u szefostwa.

Dokładnie , łapanie punktów u "szefostwa " to mój nadrzędny cel   B)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+