Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Bio Tabs niedobór


andrzej4444

Recommended Posts

Nie wiedziałem, że bokserki to nie majtki ;) Przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać :D

 

Chyba kabaretów nie oglądasz koleżanko, a polecam :)

 

Sorki za kolokwializm , ale przeoczyć to można czarnego kota przebiegającego przez ulicę a wygląda tak jak byś niedoczytał teori i jeszcze sam masz pretensje do ludzi którzy ewidętnie mają rację.

 

Pozdrawiam

 

Nie miałem do nikogo pretensji, tylko oczekiwałem konkretnej odpowiedzi, takiej jaką otrzymałem od Misia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeżeli nie znasz się na upawie na Biotabs nie wypowiadaj sie a czytaj, ja uprawiam na tych nawozach juz ponad trzy lata, tak samo nie jaram grassu z mineralnych, a z canna szczególnie, i tak wychodzi każde palenie na mineralnych, nigdy nie ma polotu do organiki. I chwała za tamten grow, za te mineralne jaranie bo teraz takiego palenia nie tykam. 

 

A mity i kity odnośnie dawkowania/ziemi/i całej reszty szerzą ludzie niekompetentni ,wystarczy tylko myślenie logiczne w połączeniu z instrukcją która jest BANALNIE prosta, czytelna i bez żadnych niezrozumiałych stwierdzeń - a co ludzie robią, jebią to jak sie da a potem rzeszą głupoty.

 

Nie znasz sie nie wypowiadaj - od lat złota zasada.

 

A jak nie potrafi ktoś myśleć logicznie, używać całego zestawu jak producent nakazał, to niestety nikt tu nikomu nie pomoże.

 

A i rower, fajnie ze wytykasz innym błędy nie pokazując nic swojego, typowe zachowanie tych którzy tutaj tylko chwastowali - czyli wiele mówili mało robili, widze ze sie nic nie zmieniło, a szkoda bo życie idzie na przód, a podejście nadal takie samo- ch****e. Wyluzujcie sie bo ch****o tak cały czas życ.

 

Pozdrawiam z słonecznej  es   :indiana:

 

temat zamykam, bo nic oprócz offtopu tutaj już nikt nie napisze

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+