Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Bio Tabs niedobór


andrzej4444

Recommended Posts

 

czyli co? nic z tego nie bedzie? nie da sie nic zrobic? żadnego plonu nie zbiore?

 

Coś może i z tego będzie ale faktycznie Panie Kolego zjebawszy sprawę.

 

Podlej im boom,boom w 3/4 dawki i jeśli nic się nie zmieni to ja bym proponował szybki przesad w odpowiednią glebę/ Jak nie zaryzykujesz to się nie dowiesz.

Ja bym zaryzykował tylko z racji tego (każde ryzyko mi się opłaciło :D ).

 

Nie ryzykujesz nie pijesz szampana :mexican:

 

W zdrowiu i z fartem

 

Postaraj się o zrobienie kilku fot. to wtedy eksperci z forum Tobie pomogą.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

 

Coś może i z tego będzie ale faktycznie Panie Kolego zjebawszy sprawę.

 

Podlej im boom,boom w 3/4 dawki i jeśli nic się nie zmieni to ja bym proponował szybki przesad w odpowiednią glebę/ Jak nie zaryzykujesz to się nie dowiesz.

Ja bym zaryzykował tylko z racji tego (każde ryzyko mi się opłaciło :D ).

 

Nie ryzykujesz nie pijesz szampana :mexican:

 

W zdrowiu i z fartem

 

Postaraj się o zrobienie kilku fot. to wtedy eksperci z forum Tobie pomogą.

a jak kupie ziemie i bede przesadzal to na nowo wkladac tabsy i sypac jakbym startowal dopiero?? fotki bedą wieczorem

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wszystkie dostały oprysk boom boom spray, coś nie doczytałem z tą ziemią i dałem dupy przyznaje. może ktoś cos podpowie co zrobić? kupić tą ziemię biobizz i przesadzić czy zostawić i obserwować? za parę dni miałem podlać odżywką tak jak w rozpisce w 5 tygodniu może się poprawi, albo bedzie gorzej... czekam na poradę.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To raczej nie niedobór, a już na pewno nie azotu. Może wyglądać na wahania pH, albo problem z korzeniami. Mierzysz czymś pH? Z tego co widzę, jest to na starszych liściach, było już wcześniej?, postępuje?

 

szczerze to zobaczyłem 2 dni temu. nie mierze bo nie mam czym, mój błąd przyznaje, ale ciekawi mnie czy cos z tego będzie? czy postepuje? przez te dni nie zauważyłem żeby była różnica...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+