Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wesołe kwiatki...


mooniek13

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • Replies 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 tygodnie później...

Box, od lewej - California orange w niebieskim wiaderku, dalej Super skun x swiss men, killer queen, FBxWRxDP po prawej i na pierwszej linii dutch dragon

box.webp

lewa KQ, prawa FBxWRxDP

KillerqueenpolewejFBxWRxDPpoprawej.webp

lewa sativka z palenia, prawa california

hermapolewejcaliforniaissxswisspopr.webp

Dutch dragon ,kwitnie 23 dni

dutchdragonkwitnie23dni.webp

dutchdragonkwitnie23dni2.webp

dutchdragonkwitnie23dni3.webp

dutchdragonkwitnie23dni4.webp

dutchdragonszczycikkwitnie23dni.webpFBxWRxDP, kwitnie 23 dni, pheno raczej durbanowe

FBxWRxDPkwitnie23dni.webp

FBxWRxDPkwitnie23dni2.webp

Killer queen, kwitnie 35 dni

Killerqueenkwitnie35dni.webp

Killerqueenkwitnie35dniszczycik.webp

Killerqueenkwitnie35dniwidokzgry.webp

sativka z palenia, kwitnie 35 dni.

sativkanonamezpaleniakwitnie35dni.webp

sativkanonamezpaleniakwitnie35dni2.webp

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

witam daje moje pierwsze fotki z tego sezonu oto one

65802fcb237d16a9.jpg

24d15ca5a1211548.jpg


04f2f4f324670a6b.jpg


0cc4c08887a231fd.jpg

no to narazie wszystko :P 2 ostatnie zdjęcia to passionki a wszystkie pozostałe to LR ale mam pytanko co do 2 zdjecia od gury czemu ta 1 ma opadniete liscie przeciez ta 2 nie ma tak aha i ta pierwsza jeszcze bardziej jest zielona od tej drugiej to coz moze znaczyc ? a tak pozatym jak sie wam podobaja moje maleństwa 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

siemanko dawno tu nie pisałem , w skrócie powiem ładne krzaczki i spoty i wszystko ładne tam wyżej ^

a ja dziś na polu bylem z ziomeczkiem saren od zajebania 4 wybiegły z lasku zaraz obok spota ale w okolicach spota śladów nie było jednak te piękne stworzenia czują ze tam ktos chodzi i nie podchodzą

niestety DR posadzone 7 kwietnia nie przeżyły a raczej przeżyły ale je wyrwałem bo zal było patrzeć przez ta susze prawie nic nie urosły może z 2 cm a łącznie miały max 10cm :D a ziemia taka zeschnięta ze ja cie pie***** ale topki małe były i już schną zawsze to coś najgorsze jest to ze na 5 posadzonych były 4 i wszystkie damki :x

a teraz dobre informacje 😎 poszła wreszcie pierwsza partia normalnych roslin na nowego spota z zajebistą brązową ziemią zobaczymy co w niej wyrosnie ciekawego

ziomuś skopał 2 spoty :D a ja tylko siedziałem i sadziłem i :smoke::D

a oto efekt tej ciężkiej pracy mój spocik i 25 malutkich rosliek

/admin - linki do zdjęć wygasły/

drugi spot jest taki sam 20m obok i narazie rośnie tam 13 roślinek które dałem ziomkowi za ta robotę , nie mam foty bo już mi się nie chciało skakać przez ta trawę o kulach

w ogóle jaka akcja idziemy na spota ścieżka wzdłuż torów a tu nagle jakieś auto jedzie w nasza stronę 3 gości w czarnych mundurach jeden podobny do gościa który mi przeszukanie robił na chacie :? ja juz bylem posrany za przeproszeniem ale jak podjechali bliżej wyczaiłem naszywkę "służba ochrony kolei" :D od razu kamień z serca ♥

jeszcze cos chcialem napisac ale zapomnialem :zmiazdzony: a zaraz chyba zasnę

o 8:40 wyruszyłem z domu na spota a wróciłem przed chwilą :shock::shock::D

ale warto było pozdro zielona drużyno

a teraz módlmy się o deszcz

PS mialem 4 jeba*e kleszcze , na szczęście siedziały na skórze żaden się nie wbił bo ja gruboskórny jestem :D

i w ogóle kleszcz miał szczęście bo jak by się napił tej krwi to ja go nie widzę :zmiazdzony: i te sprawy

hehehe pozdro raz jeszcze :peace::elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie ziemia w 100% ze spota jak to WeeWeed albo Byndzek stwierdził wygląda na glebę klasy II wiec dobra nawet bardzo :happy:

wzbogaciłem ją florovitem NPK [MgO + SO3] 11,4-9,2-16,8 [3,8 + 14,0]

z borem , miedzią , molibdenem i dolomitem

w dawce trochę mniejszej niż zalecana

i saletra amonowa w dużo mniejszej dawce na okolo spota tez sypnąłem żeby trochę trawkę wyjebalo do góry będzie zajebisty kamuflaz

no i woda z pobliskiej rzeczki :]

 

a tutaj dwie roślinki na innym spocie , prawdopodobnie pestki spadły z krzaczków w tamtym roku przy zbiorach i przezyly tyle czasu żeby teraz mnie uszczęśliwić :D

ciekawe co to urośnie :o

/admin - linki do zdjęć nie działają/

a tu taki widoczek te drzewa w oddali podobają mi się w *** takie kolorowe po zbiorach na miejscu spota stawiamy namiot z ziomkiem i jemy halo grzybki i nie ma bata ze nie :D tak sobie dziś ustaliliśmy :D

/admin - linki do zdjęć nie działają/

sadzoneczki

/admin - link do zdjęcia nie działa/

tak takie lepkie błotko :D a tam gdzie spot to dawno temu były pola uprawne tak mi się zdaje bo ta rzeczka wygląda na rów nawadniający a jak w zumi patrzyłem to całe kilkadziesiąt/kilkaset hektarów łąki jest "poprzecinane" takimi rzeczkami i ogólnie widsac tam bardzo dawną działalność człowieka

 

Cytat

A ten patent na sadzonki widze ze zastosowales taki jak mowil chyba GanjaFarmer.

Życze szczescia i pozdrówki :D

tak dokładnie , dzięki i wzajemnie 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+