Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wesołe kwiatki...


mooniek13

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • Replies 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 tygodnie później...

Box, od lewej - California orange w niebieskim wiaderku, dalej Super skun x swiss men, killer queen, FBxWRxDP po prawej i na pierwszej linii dutch dragon

box.jpg

lewa KQ, prawa FBxWRxDP

KillerqueenpolewejFBxWRxDPpoprawej.jpg

lewa sativka z palenia, prawa california

hermapolewejcaliforniaissxswisspopr.jpg

Dutch dragon ,kwitnie 23 dni

dutchdragonkwitnie23dni.jpg

dutchdragonkwitnie23dni2.jpg

dutchdragonkwitnie23dni3.jpg

dutchdragonkwitnie23dni4.jpg

dutchdragonszczycikkwitnie23dni.jpg

FBxWRxDP, kwitnie 23 dni, pheno raczej durbanowe

FBxWRxDPkwitnie23dni.jpg

FBxWRxDPkwitnie23dni2.jpg

Killer queen, kwitnie 35 dni

Killerqueenkwitnie35dni.jpg

Killerqueenkwitnie35dniszczycik.jpg

Killerqueenkwitnie35dniwidokzgry.jpg

sativka z palenia, kwitnie 35 dni.

sativkanonamezpaleniakwitnie35dni.jpg

sativkanonamezpaleniakwitnie35dni2.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

witam daje moje pierwsze fotki z tego sezonu oto one

65802fcb237d16a9.jpg

24d15ca5a1211548.jpg
04f2f4f324670a6b.jpg
0cc4c08887a231fd.jpg
 

no to narazie wszystko :P 2 ostatnie zdjęcia to passionki a wszystkie pozostałe to LR ale mam pytanko co do 2 zdjecia od gury czemu ta 1 ma opadniete liscie przeciez ta 2 nie ma tak aha i ta pierwsza jeszcze bardziej jest zielona od tej drugiej to coz moze znaczyc ? a tak pozatym jak sie wam podobaja moje maleństwa 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

siemanko dawno tu nie pisałem , w skrócie powiem ładne krzaczki i spoty i wszystko ładne tam wyżej ^

a ja dziś na polu bylem z ziomeczkiem saren od zajebania 4 wybiegły z lasku zaraz obok spota ale w okolicach spota śladów nie było jednak te piękne stworzenia czują ze tam ktos chodzi i nie podchodzą

niestety DR posadzone 7 kwietnia nie przeżyły a raczej przeżyły ale je wyrwałem bo zal było patrzeć przez ta susze prawie nic nie urosły może z 2 cm a łącznie miały max 10cm :D a ziemia taka zeschnięta ze ja cie pie***** ale topki małe były i już schną zawsze to coś najgorsze jest to ze na 5 posadzonych były 4 i wszystkie damki :x

a teraz dobre informacje 8) poszła wreszcie pierwsza partia normalnych roslin na nowego spota z zajebistą brązową ziemią zobaczymy co w niej wyrosnie ciekawego

ziomuś skopał 2 spoty :D a ja tylko siedziałem i sadziłem i :smoke::D

a oto efekt tej ciężkiej pracy :pimp: mój spocik i 25 malutkich rosliek

241m.jpg

242m.jpg

243m.jpg

drugi spot jest taki sam 20m obok i narazie rośnie tam 13 roślinek które dałem ziomkowi za ta robotę , nie mam foty bo już mi się nie chciało skakać przez ta trawę o kulach

w ogóle jaka akcja idziemy na spota ścieżka wzdłuż torów a tu nagle jakieś auto jedzie w nasza stronę 3 gości w czarnych mundurach jeden podobny do gościa który mi przeszukanie robił na chacie :? ja juz bylem posrany za przeproszeniem ale jak podjechali bliżej wyczaiłem naszywkę "służba ochrony kolei" :D od razu kamień z serca ♥

jeszcze cos chcialem napisac ale zapomnialem :zmiazdzony: a zaraz chyba zasnę

o 8:40 wyruszyłem z domu na spota a wróciłem przed chwilą :shock::shock::D

ale warto było pozdro zielona drużyno

a teraz módlmy się o deszcz :zbakany:

PS mialem 4 jeba*e kleszcze , na szczęście siedziały na skórze żaden się nie wbił bo ja gruboskórny jestem :D

i w ogóle kleszcz miał szczęście bo jak by się napił tej krwi to ja go nie widzę :zmiazdzony: :zbakany: :meta: :pener: i te sprawy

hehehe pozdro raz jeszcze :peace::elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie ziemia w 100% ze spota jak to WeeWeed albo Byndzek stwierdził wygląda na glebę klasy II wiec dobra nawet bardzo :happy:

wzbogaciłem ją florovitem NPK [MgO + SO3] 11,4-9,2-16,8 [3,8 + 14,0]

z borem , miedzią , molibdenem i dolomitem

w dawce trochę mniejszej niż zalecana

i saletra amonowa w dużo mniejszej dawce na okolo spota tez sypnąłem żeby trochę trawkę wyjebalo do góry będzie zajebisty kamuflaz :pimp:

no i woda z pobliskiej rzeczki :]

 

a tutaj dwie roślinki na innym spocie , prawdopodobnie pestki spadły z krzaczków w tamtym roku przy zbiorach i przezyly tyle czasu żeby teraz mnie uszczęśliwić :D

ciekawe co to urośnie :o

259m.jpg

260m.jpg

a tu taki widoczek te drzewa w oddali podobają mi się w *** takie kolorowe po zbiorach na miejscu spota stawiamy namiot z ziomkiem i jemy halo grzybki i nie ma bata ze nie :D tak sobie dziś ustaliliśmy :D

261m.jpg

262m.jpg

sadzoneczki

263m.jpg

 

 

tak takie lepkie błotko :D a tam gdzie spot to dawno temu były pola uprawne tak mi się zdaje bo ta rzeczka wygląda na rów nawadniający a jak w zumi patrzyłem to całe kilkadziesiąt/kilkaset hektarów łąki jest "poprzecinane" takimi rzeczkami i ogólnie widsac tam bardzo dawną działalność człowieka

 

A ten patent na sadzonki widze ze zastosowales taki jak mowil chyba GanjaFarmer.

Życze szczescia i pozdrówki :D

tak dokładnie , dzięki i wzajemnie 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+