Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wesołe kwiatki...


mooniek13

Recommended Posts

Gość Bonawentury

Ładniutkie rośliny Bebook, szkoda ze nie można powiekszyc.

Zrobiłem ostatnio jedną fotke, 62 dzien flo, wielce to narazie nie puchnie, chociaż niektóre ładnie wyglądają i ciągle mają sporo bialych włochów, dwie wygladają na gotowe ale sprawdzimy na dniach mikroskopem.

36m.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • Replies 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Bonawentury

Ładnie Bebook tam kolega potrenował, czy pomagałes ? Piekne roślinki jeszcze troche im potrzeba.

Odwiedziłem dziś ziomeczka, strzeliłem dwie foteczki, fajnie kolorowo sie zrobiło

205m.jpg


206m.jpg

Jeszcze chwile bedą żyly

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam o to kilka nowych fot ww jest tak niskie ze ją prawie nie widać .lipa wentylator mi się wyłączył na około 4 godziny i piekarnik się zrobił najbliższe szczyty przypaliły się na szczęście nie dużo 32 dzień flo

post-794-0-84582100-1354421957_thumb.jpgpost-794-0-74832200-1354422061_thumb.jpg

Dalej mi wyskoczyło Możesz korzystać z 7,06 KB dostępnego limitu miejsca na załączniki (maksymalny rozmiar pojedynczego pliku to 7,06 KB)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
Gość Bonawentury
 

Ladnie Fifka poleciałes, co tam teraz rośnie ?

 

Do opieki dostalem grow 80x80 z hps 250w na lumateku, roślin troszke tam jest w przyszlym tygodniu zrobie tam wiekszy porządek.

 

100 7589

 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Bonawentury

Post pod postem, pod postem post.

Zdjecia niestety robiłem na szybko, gdyż w kamienicy obok był pożar i jakoś tak nie chciało mi sie przy roślinach grzebać, zwlaszcza, że mało miejsca.

Cieżko mi troche opisac warunki, rośliny jadą w 6l donicach, podlewane hesi na flo, z dwa razy. Wilgotnosc w granicach 30-40%, temperatura około 20-25*C.

Na 4 zdjęciu mam problem z tą rośliną, szczyt jakby taki uschniety, na roślinie obok chyba też to sie zaczyna,, kojarze problem, ale za ch**a nie pamietam rozwiazania, wiec może ktoś bedzie tak miły :]

100 7617

100 7618

100 7619

100 7622

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
Gość Bonawentury

Witajcie, bede bywał rzadziej, jeżeli bede.

Juz tamtego problemu nie ma w zasadzie nie ma żadnych wiekszych problemów, dostały dawke dzis i niech rosną.

Zdjęcie jedno bo w zasadzie to za dużo wrzucania, a ono przedstawia obraz głowny. Pozdrawiam

100 7689

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+