Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Wesołe kwiatki...


mooniek13

Recommended Posts

Witam Growerów piekne kwiaty dzis byłen na spocie zrobiłem kilka fotek jeden krzak jeszcze nie pokazał topów nie wiadomo co z nim bedzie :]

300m.jpg

1m.jpg2m.jpg3m.jpg

4m.jpg5m.jpg6m.jpg

8m.jpg

9m.jpg10m.jpg

11m.jpg

12m.jpg13m.jpg14m.jpg

15m.jpg16m.jpg17m.jpg

Ogólnie jeden krzak leżał na ziemi jakieś dziki mi spota niszczą wziąłem go postawiłem, to ten najbardziej krzywy a jeszcze w odlali słyszałem ich sapanie i teraz nie wiem na razie ich próbuje polubownie odgonić bo to w końcu ich dom nie mój, ja u nich tylko gościem jestem :? Jeszcze się zastanawiam czy zastosować jakąś hemie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
  • Replies 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Widze, ze Bona odswiezyl ten temat, wiec pochwale sie, ze nreszcie box zostal troche przerobiony i w koncu moglem w nim cos umiescic :D

To dopeiro pierwsze dni tych roslin, jedna jest troche wyciagnieta, bo nie mogla odrazu isc do boxa:

65m.jpg

Wszytskie szesc to white master af, femi produkcji Grzesia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość Bonawentury

Siema ludu, dobrze znów tu pisac :] Temat ucichł jak cholera, nie wiem co to sie dzieje, czyzby do outa bedzie tu pustka ?

Zapodam troszke koloru, dzieki czemu nie musze nic nigdzie zapisywac.

Fota z 4 marca 

19.jpg

Fotka z wczoraj

102.jpg

dostaly tez pierwsza malenka dawke nawozu.

Pozdróweczka

Jol jol Zib widze ruszyly z kopyta, teraz powinny tylko piać sie w szerz i w zwyż

Lolo ciekaw jestem tego Twojego pc-boxa przy takim swiatelku powinny miec naprawde dobrze.

Odemnie dwie foty, co by kolor w temacie zachowac

8.jpg

9.jpg

Jedna OB troche sie przegrzala, aczkolwiek podejrzewam iz to men, wiec nie zwracam wiekszej uwagi. Na jednym z ak48 zrobilem fim.

Pozdro ekipa

Dzieki towarzysze, rosliny zaczely troche trenowac, wkoncu pogoda wyszla, one tez chca ladnie wygladac na sezon

Lolo ladna buda, zapowiada sie ciekawie pomeczysz sie troszke :D Masz tam jakis odblysnik ?

Zib ida jak ta lala, zdrowe krzaki, pną w góre

Zmienil sie mój swiatopoglad na temat mocy rosliny konopnej. Myslalem ze pale dobre odmianki, te z szafy czy te z miasta, te wszystkie lata, a wszystko okazalo sie mizerne, moc haszu który przywiózł znajomy jest powalajaca na tyle, ze z regularnych wiader wrócilem do lufki, baaa nawet lufki samemu sie nie da spalic. Jeden maly buszek okazuje sie byc czyms za duzym. Nigdy nawet nie potrafilem sobie wyobrazic stanu w jaki zaprowadzil mnie przed wczoraj ten hasz, gdybym nie widzial tego co pale smialo stwierdzilbym, ze to jakas powazna chemia, zupelnie inny drag, ale napewno nie trawa, stwierdzilo tak pare osób które jaraja regularnie na umór. Z taką mocą sie jeszcze nie spotkalem, a myslalem ze spotkalem wiele, zaprowadzil mnie wyzej w inna przestrzen, inne rozumowanie

300m.jpg1m.jpg

Lubia trening lubia :) ale ta jedna nie jest przelana przypadkiem ?

Pokazały juz jakieś preflowery ? Ladnie rosna, chociaz na zdjeciu najwiecej nie widac, tak nagiete :D

Lolo tam coś kojarze juz ruszylo ? :D jak tam ziomeczku ?

U mnie powoli do przodu, od dzis 12/12.

213m.jpg

214m.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+