Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Co na przejaranie? Konopne S.O.S - szybkie zbicie fazy


Ambasadorka

Recommended Posts

Witam Serdecznie


 


:hemp_cook: Dziś konopne S.O.S :hemp_cook: 


 


Syrop zbiający za mocną fazę


 


W przypadku zbyt intensywnego upalenia.


Bez paniki- panika wywołuje wiele nie pożądanych skutków a szczególnie przy przepaleniu się trawką lub konopnym daniem.


 


gallery_27223_385_190683.jpg


 


 


 


Dziś prosty syrop na zbicie zbyt wysokich lotów :fly: , można go używać również do drinków.


Jestem przeciwnikiem cukru - ale gdy nachodzi taka potrzeba jest pomocny.


W kilka minut po spożyciu podnosi poziom insuliny we krwi a faza schodzi znacznie szybciej.


 


Składniki


szklanka wody niegazowanej


szklanka cukru białego


3 łyżki soku z cytryny


 


Wodę wlewam do garnka, gotuję, gdy woda wrze dodaje cukier i rozpuszczam go całkowicie.


Odstawiam rondel i dodaje sok z cytryny.


Całość schładzam i przelewam do butelki szklanej.


Taki syrop można pić w ilości 3 kieliszków przy lekkim przepaleniu do 5-6 przy przepaleniu się powiedzmy masłem konopnym.


 


Przypominam, picie dużej ilości wody każdego dnia wspomaga działanie organizmu podczas faz.


Jako ze mało osób wie, podczas palenia ilość płynów dostarczanych musi wzrosnąć o minimum 2 szklanki.


 


:indiana: Z buchem ludziska, z buchem  :indiana:


 


  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

czasami warto sobie zrobić taki syropki wcześniej... mi byłoby szkoda zbijać sobie fazke, ale czasami jak ktoś mniej doświadczony siądzie przy bongu i później mi umiera to żałuje że jestem zbyt leniwy żeby mieć coś takiego w lodówce pod ręką heh... amba to da się zbić fazke po maśle? taką po 5 dniach jedzenia, opychania się wszystkim co z masłem? świat jest wtedy zbyt piękny ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Pomidorek z przejedzeniem THC jest tak ze im dłużej się je je tym dłużej efekty się go czuje i bardziej reaguje. 

Np jadłam 3-4 dni pod rząd ciastka i 5 dnia faza utrzymywała się jakbym zjadła i ten piąty dzień, co mnie wymęczyło. 

Efekt masła utrzymywał się jeszcze dwa dni, kolejne dni organizm dochodził do siebie.

Małe ilości są ok ale np jedzenie dużych porcji THC wiąże się z długim dochodzeniem do siebie. 

Ciężko zbić fazę po mocnym maśle np z RSO i haszu z suszu jest to znacznie łatwiejsze. 

Zauważyłam że uzupełniając minerały - sole ect szybciej dochodzi się do siebie. Być może przejedzenie i przejaranie ma tez wpływ z niedoborami w organizmie. 

O tym napisze kiedyś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+