Skocz do zawartości
nasiona marihuany

seedbay

Kiedy zasadzić?


ERROR 404

Recommended Posts

Witam. Posiadam pomieszczenie do użytku blisko domu, gdzie dochodzi dużo słońca przez brak połowy dachu, natomiast nie jest ani ocieplane, ani ogrzewane i tu rodzi się moje pytanie, czy owe pomieszczenie nadaje się na uprawę moich roślinek i kiedy mogę je zasadzić? Maleństwa jakie posiadam są feminizowane. Pozdrawiam.  :trawka:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

i wcześniej tylko można sobie spieprzyć sadzonki, wielu było co sadziło wcześniej, nie przemyśleli że przymrozki spowolnią lub całkowicie zabiją sadzonki....

a ja powiem cos od siebie jako iz outdoor zaczalem w tamtym roku w lutym haha

 

Rosliny byly przysypane sniegiem i nakryte mrozem daly rade ale skarlaly zebralem jakies 35g z sezona po takich przejsciach i nie polecam!!! koniec kwietnia po przymrozkach mozna startowac ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

a ja powiem cos od siebie jako iz outdoor zaczalem w tamtym roku w lutym haha

 

Rosliny byly przysypane sniegiem i nakryte mrozem daly rade ale skarlaly zebralem jakies 35g z sezona po takich przejsciach i nie polecam!!! koniec kwietnia po przymrozkach mozna startowac ;)

No tu raczej nie byłyby nakryte śniegiem bo na dach mam zamiar dać szybę w razie intensywnych opadów  ^_^ Tylko właśnie są jeszcze przymrozki  :(

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+