Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 75W | Auto AK-47


Recommended Posts

No właśnie wiem... ale niestety nie wiem czy da sie cos zrobić... fsrelki 2k W nie wsadze. A teraz i tak przeniosłem boksik i jest jakas różnica bo mysle ze minimum to 17st. Kupilem kiedys jeszze kiedyś farelke samochodowa na 12v ale podpięta pod zasilacz 12v nie ciągnie tak jak rzeczywiście powinna...

ZWRACAM HONOR... bylem teraz to zimno tam ma jak cholera,11st. Mozliwe ze dlatego ze wiatrak dmuchal troche na termometr. Wylaczylem woatrak wlotowy, dobry to pomysl? Czy lepiej włączyć? Bo przy wylaczonym na pewno sie cos temp podniesie

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lepiej jak ten wlot bedzie chodzil. Mozesz np. podlaczyc go pod czasowke zeby chodzil 15/15. Albo mozesz tez sprobowac farelke podlaczyc pod czasowke zeby co jakis czas sie zalaczala. np 15/15 albo 15/30. i przy takim boxie ustaw na "1" czyli 1000W. Potestuj, pokombinuj, a na pewno cos z tego wyjdzie :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Fotki z wczorajszego wieczora.

Dzień 40.

 

Kwiaty powoli robią się pulchne.

Jestem bardzo zadowolony z BioTabsów. Uprawa idealna, przynajmniej dotychczas.

 

Temp około 20-26*C

Wilgotnosć ok 60-70%

 

Yebem się i jakiś tydzień światło było 24h, od czasu kiedy roślina wróciła do mnie. Nie podpiąłem pod czasomierz, dopiero dziś podpiąłem, mam nadzieję, że nie będzie z tym problemu.

 

gallery_43434_1603_1833774.jpg

gallery_43434_1603_2418753.jpg

 

 

Elo! :indiana:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+