Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jak skutecznie zlikwidować zapach?


dzikii

Recommended Posts

Witam. Chcę wrócić do uprawy.Od kilku poprzednich zmieniło się trochę:

- niesprawdzony lokator w pokoju obok

- złamany nos u mnie, co skutkuje brakiem powonienia ;) nic dobrego.

 

Ostatnio mimo stosowania przezemnie jakiś odświerzaczy powietrza, 

częstego wietrzenia pokoju itp czasem, a właściwie na flo prawie zawsze,

"waliło trawą" aż na klatce.

Szafa w której prowadziłem grow była światło-szczelna, ale nie zapacho-szczelna.

Teraz mam zamiar zamiast HPS 250 W zrobić jakiś panel LED. Nie wiem czy niższa temperatura

wpłynie na ilość zapachu.

 

I tu moje pytanie - czego użyć, co zrobić by zapachu było brak.Ma ktoś jakieś sprawdzone metody?

Szafę uszczelnić i dać wentyl z filtrem węglowym?Czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Właśnie myślę o jakimś wiatraku wyciągającym powietrze z szafy przez filtr węglowy...

i do tego jakieś neutralizatory zapachu...

 

Co do jonizatora to nie wiem sam, czytałem trochę o tym to z zapachem może być problem.

Lepszy ozonator, ale to chyba nie można za długo przy tym siedzieć, trzeba wietrzyć po ozonowaniu...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Trochę tego sobie nie potrafię wyobrazić.Szafa jak szafa, wyższa niż szersza. Czy mogę filtr i wentyl umieścić na szafie i połączyć to z powietrzem w szafie jakąś rurą pcv czy coś??Jak się do tego zabrać? Z wentylacją nie mam doświadczenia, używałem komputerowych wiatraczków i swobodnego wlotu...

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja znalazłem inne rozwiązaniemieszkam w shared housie i brakło mi mamony na wszelkie dobrodziejsztwa więc rozwiązaniem okazała się zwykła kawa wysypuję na  talerzyk ze 2-3 łyżki daje pod roślinki i to w zupełności wystarcza anigrama zapachu czy to trawy czy to kawy :)

PS: Kawe wymieniam raz na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+