Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Marihuana na liście refundacyjnej? PO i PiS przeciwne


Big Lebowski

Recommended Posts

002409_r0_620.jpg

 

Politycy PO i PiS zdecydowanie sprzeciwiają się propozycji SLD, aby marihuana była wprowadzona na listę leków.

 

 Marihuana nie jest lekiem, jest substancją, która odurza i ogromnie uzależnia, nie zabija od razu, ale z czasem powoduje, że człowiek staje się chory - argumentuje PO.

Bolesław Piecha (PiS) ocenia: - Stosowanie nie tylko marihuany, ale i morfiny jest możliwe. Ale to odbywa się pod kontrolą lekarza i jest sprzedawane w aptekach. Nie za bardzo wyobrażam sobie wskazania do tego, by kogoś leczyć marihuaną. To poroniony pomysł i wchodzenie przepisów antynarkotykowych w procedury świadczeń opieki zdrowotnej. To nie ma ze sobą nic wspólnego.

 

http://www.rynekaptek.pl/prawo/marihuana-na-liscie-refundacyjnej-po-i-pis-przeciwne,11453.html

 

 

 

 

A ja powiem tak, takich IDIOTÓW jakich mamy w sejmie to przechodzi wszelkie pojęcia - nic nie wiedząc, nie znając się  ... mają najwięcej do powiedzenia - hipokryci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hehehehehe,

 

Tego można było się spodziewać , po w/w pośle czy kim on tam jest z PISu . Regularny alkoholik wypowiadający się na temat medycznych aspektów MJ.

 

Szkoda tylko ,że nie podano nazwiska z PO , które to również nie grzeszyło elokwencją.

 

ku**a jaki ja jestem uczulony na ignorancję prostaków :gun: :gun: :gun: :gun: , którzy myślą  ,że jak już są o jeden stołek wyżej od Ciebie to są alfą i omegą.

 

:peace: :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+