Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 93W | White Russian AF


Recommended Posts

Bez przesady jak bede trzymal miesiac to bedzie miala 84 dni calego zycia wiec max to 2,5-3 tygodnie bo musze ruszac szybko z nastepnym projektem zeby wyrobic sie przed upalami.

Zreszta zobaczymy jak to bedzie wygladac za te 3 tygodnie i moze sie skusze zeby jeszcze potrzymac tydzien dluzej.

I w tym wypadku przesuwam projekt z siatka na wrzesien bo jak bym potrzymal nawet do 21 te rosjanki to i tak sie z siata przed cieplymi dniami nie wyrobie. Pestki na kolejna uprawe to Auto Northen Light od Bulka :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@bart85 lupą w rękę i tyle :) Nie patrz tak bardzo co Ci ludzie powiedzą po kilku zdjęciach , bo na żadnym zdjęciu nie będzie tak widać jak w realu  :)  a Ty to widzisz najlepiej - jak by nie było ;)

U mnie na 6 Rosjanek które miałem od Bulka tylko dwie pozbywały się azotu z liści. Więc obserwuj trichomy. Będzie przewaga mleka to cyk :)

WRki od Bulka do 65 dni według producenta. Ale wiadomo jak to bywa z zaleceniami producenta ;)

 

Wiec powiem Ci , że ja swoje ścinalem między 64 a 76 dniem i wiesz co ? zawsze były gotowe  :)

 

Powodzonka :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moze i rwcja Scooby... Zrobie tak zeby na 14 byly suche i sprawdze tego dnia trichomy jak bedzie mleko to nie czekam dluzej, a z laniem nawozow pokombinuje :)

Co bedzie to bedzie :)

Zastanawiam sie tylko czy te northen lighty wsadzac 3 czy ograniczyc sie tylko do dwoch plantow ze wzgledu na przestrzen?

Bo z tymi pestkami dostane jedna wrke w gratisie i chcialem w sumie 4 wstawic ale to mogla by byc przesada :P

Edit:

Przed chwila zmienilem wentylator wyciagajacy z 93m3/h na 170m3/h :) tez komputerowy, ale dmucha jak dziki ;)

Ten stary bedzie w nastepnym setupie jako 3 mieszajacy :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@bart85 - a jednak nie sezon w postanic CHP ? ;)

 

NL @ Bulk - ciekawa odmianka , jak większość z Bulka :)

Powiem Ci , że u mnie Bulkowe odmiany wychodzą MEGA ZAJEBIŚCIE i mają w uj potencjał w genach. Auto Purple x NL czyli krzyżoweczka Purple AfghanaAuto Northen Light jest przepiękna , ładnie purpura zaczyna przeważać :)

Auto Afghan też @ Bulk miał być mały a tu rośnie zdecydowanie roślina z największym potencjałem jaką miałem w tym boxie :)

 

Więc 3mam już teraz kciuki na następny raz  :) Ja mam również opracowany plan działań na przyszły Grow , ale najpierw ten trzeba doprowdzić do szczęśliwego końca  :)

 

3maj się i Pozdrawiam  :)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nooo jednak nie CHP bo chce go na siatce zrobic, a jednak na to bym potrzebowal troche wiecej czasu i boje sie ze nie zdaze przed cieplymi dniami. A umnie im cieplej na dworze tym niestety cieplej w domu... Dlatego sezona zostawiam sobie na wrzesień.

Dzieki i wzajemnie :)

na out go

p.s tez bede mial problemy z temp

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+