Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 93W | White Russian AF


Recommended Posts

Witam,

Po średnio udanym grow z CHP startuję z białymi rosjankami :)

Setup:
- kiełkowanie w krążkach Jiffy
- doniczki 3x5L
- ziemia Bio Bizz Light Mix
- nawozy Atami Alga-C, Growth-C, Bloom-C i mocno żałuję, że nie mam Root-C w tym zestawie.
- box 40x40x110cm
- LED Sunspect 93W realnej mocy (poducenta 180W)
- wyciąg, mieszający to wiatraki komputerowe 12x12cm
- fotoperiod 18/6

Dostałem jakieś nawozy w gratisie do oprysku które pomagają bydować boczne odrosty. Wstawię później foto to może ktoś się wypowie bo pierwszy raz takie widzę i nawet nie ma na butelce instrukcji jak to stosować.
Za miesiąc planuję dokupić jeszcze Blossom Builder od Atami do stosowania przez ostatnie 2-4 tygodnie zycia panienek.

Jeszcze dzisiaj wstawię jakieś foto z wnętrza boxa i tych nawozów o których wspomniałem parę linijek wyżej.
Pytania, sugestie proszę pisać śmiało :) Zapraszam do odwiedzania.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Do nawozów o których wspomniałem wyżej była dołączona ulotka i już wszystko wiem więc zdjęcie jest zbędne. Użyję jednego z nich jako oprysku 2 razy podczas fazy wegetatywnej. Pomaga on budować boczne odrosty i generalnie pomaga przybierać roślince na masie :) 

A tak to się prezentuję mniej więcej 2 godziny od wsadzenia pestek w krążki :)

IMG 0020

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chociazby dlatego ze pestki sprzedają po 3 lub 5 sztuk wiec gdybym chcial 4 to musialbym kupic 5, a to znaczy ze jedna pestka by sie zmarnowala bo na nastepny grow chce zupelnie cos innego... a ja nie lubie marnotrawstwa :)

A tak serio to mam nadzieje, ze zobaczysz, ze nie bedzie tak kolorowo z miejscem. Beda przyslaniac sobie wzajemnie dolne topy. Zobacz moj grow log z 3 super skunkami w tym samym boxie.

A i miejsce z przodu przydaje sie na rozne pierdoly, ale na nastepny raz rozwaze opcje z 4 donica :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+