Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 93W | White Russian AF


Recommended Posts

U mnie ostatnio 36-72h i wyszlo 18/18.

 

Tu masz info jak to robie.

 

Potrzebne rzeczy:

Nasiona, woda Muszynianka, garnek, szmatka, szklanki, woda utleniona, krazki torfowe Jiffy, plastikowy pojemnik/propagator, patyczek.

Przepis:

1. Trzymamy nasiona w lodowce.
2. Gotujemy wode Muszynianka, studzimy, przecedzmy przez szmatke i nalewamy do szklanek/kieliszkow.
3. Do kazdej szklanki dajemy po kropli wody utlenionej.
4. Wrzucamy sionka i odstawiamy szklanki/kieliszki na 20-24 godziny w zaciemnionym miejscu.
5. Ukladamy krazki Jiffy w jakims pojemniku i kazdego powoli zalewamy ok 40-50 ml cieplej(letnio-cieplej) wody. (jak urosna to ja troche luzuje im kolnierzyki - bedziecie wiedzieli o co chodzi
6. Delikatnie wrzucamy sionka do przygotowanych otworkow (trzeba ciutke rozgrzebac po spuchnieciu) na glebokosc 0,5-1,0cm

7. Odstawiamy w cieple, zaciemnione i mozliwie wilgotne miejsce.
8. W ciagu 36-72 godzin cieszymy sie wszystkimi panienkami na powierzchni.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Stracilem cierpliwosc... Rozcialem siateczke otaczajaca Jiffy i baaardzo delikatnie rozgrzebalem torf i wyciagnalem 3 kielki po czym wsadzilem je do ziemi do docelowych donic.

Kazdy kielek od srody urosl tylko na okolo 1cm wiec nie wiem czy pestki jakies niemrawe, czy warunki zle do kielkowania w Jiffy.

Mam nadzieje, ze teraz pojdzie gladko i pojutrze bede sie cieszyl lebkami na powierzchni :)

Wiecej z Jiffy nie skorzystam wole jednak tradycyjne metody :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,

 

Dzisiaj mamy 3 dzien z zycia roslinek. Jak narazie wszystko przebiega bez problemowo. Dzisiaj zostaly podlane roztworem Growth-C 0,5ml / litr. 1 litr takiej mikstury rozlalem na 3 panny. 

Mysle, ze nie zaszkodzi. Kolejne podlanie czysta woda - niedziela/poniedzialek. 

Dodatkowo panny zostaly podsypane ziemia pod listki pierwotne. 

 

Seba nasionka z Bulk Feminized Seeds, kupione u GanjaFarmera.

 

Dzien 3

image

image

image

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+