Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
thc-thc.com indorshop.pl seedstockers.com

lizard750

Completed growlog
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Dostałem fajne zdjęcia think different, wiec pomyślałem, że sie podziele
 2. lizard750

  ostatnie automaty ^^

  Blue Cheese Auto Royal Queen Seeds Fruit Auto Dinafem Blueberry Sumo Seeds Sugar Black Rose Delicious Seeds Pineapple Express Barney's farm.
 3. up! Czas na curring. Dziś jest 6 i ostatni dzień suszenia wraz z łodygami. Topiszcza wylądowały już w słoikach i przez następne 4 dni będą miały dostęp powietrza 12/12. Dziękuje wszystkim użytkownikom i growerom za udzielona pomoc,dobra karma do Was wróci. 1 grudnia wspominałem o samplach Think Different. Dominacja ziemistego smaku uniemożliwia wyczucie mango aczkolwiek tropikalny smak ubarwia jointy/blunty/bonga i przenosi nas na słoneczną wyspę, gdzie murzynki podają drinki Po zapaleniu Jacka myślę, że Herer jeszcze nie raz wyląduje w moim ogródku Temat uważam za zamknięty i proszę o przeniesienie. Wagi nie mam ale na moje amatorskie oko to jakies 15-20 gramow na roslinę Zapraszam do aktualnego GL : http://trawka.org/topic/34950-led-300w-blue-cheese-blueberry-fruit-sugar-black-rose-pineapple-express/
 4. Czyli auto dziś ma 35 dzień tak ? Pamiętaj żeby pisać dzień przy upach to wygodna sprawa a poza tym ładnie idzie
 5. up! Dnia 15.12 rośliny zakończyły swój żywot Ciemnie miały przez ok 30h. Suszyły się w starym boksie po czym zostały przeniesione do wentylowanego pomieszczenia w którym utrzymuje się temperatura 15-19 stopni, a wilgotność jest na poziomie 40%. Będę je tam trzymał aż powierzchnia topów delikatnie się osuszy, a następnie topy zostaną oddzielone od łodyg. Nie wiem co więcej pisać wiec jak macie pytania czy uwagi to śmiało P.S gałązki są tak blisko tylko ze względu na zdjęcie, normalnie są oddzielone od siebie ok 2cm.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+