Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 93W | White Russian AF


bart85

Recommended Posts

A no właśnie....tu może być pies pogrzebany. Więc póki nie ma fot to ciężko.....stwierdzić.

Odnośnie pH metru - dobrego - to nie polecę Ci nic konkretnego. W mojej sytuacji w razie potrzeby żona w lab. mierzy wszystko co potrzebuję , ale ten sprzęt kosztuje kilkanaście tysi. więc siłą rzeczy nie mogę Ci go polecić :D

 

A właśnie żona mi mówi , że taki w miarę dobry pH metr wielkości długopisu kosztuje jakieś 3 stówki.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Noooo to raczej nie zainwestuje w taki sprzet bo mi zwyczajnie zal kasy, ale przy poprzedniej uprawie z super skunkami nie mialem tego problemu, a przez cale zycie panienek lalem na przemian wode i wode z nawozami. Teraz kilka podlan poszlo z pelnymi dawkami nawozow pod rzad wiec mysle, ze to moze byc problem. Dlatego narazie nawozy odstawie i zobaczymy czy bedzie postepowac :) Dwa podlania z czysta woda i potem podlanie z samym bosterem zastosuje.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Panika - nie za bardzo , żeby pomiar był wiarygodny miernik musi mieć skalibrowaną elektrodę......Cała raszta podaje wynik w "przybliżeniu" a tu właśnie chodzi o dokładność.

 

@bart85 - no niby 2 czy 3 bomby to dużo ale jak będziesz się bawił w uprawy jakiś czas to raczej się zwróci ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+