Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

Recommended Posts

Witam.

Kiedyś już miałem tu konto i growloga z critical + ale było to ze 2 lata temu i nie pamiętam nicku. Nie mogę też znaleźć growlogu :)

Nasiona: 3x Pakistan Ryder Autoflowering Feminised (źle zamówiłem miały być 4 ale już lecimy z tym co mamy)

Oświetlenie: Lampa HPS 250W cool tube 8" średnica

Fotoperiod: 20/4

Box: 0,25m2 Darkroom

Podłoże: Donice 4x11l   Terra profesional

Nawozy: Brak macie jakieś pomysły co i gdzie na wyspach dostać proszę o info (potrzebuje odpowiednik biohumusa i panton K)

Wentylacja: Mieszający wiatrak łazienkowy 125mm, + zamknięty obieg cooltube wentylator łazienkowy 125mm wypychający powietrze z cooltube poza growboxa 

Dodatkowe info: podlewam odstaną wodą z kranu sprawdzam ph kropelkowym testerem zbijam ph do 6

PS: czekam aż wyjdzie trzecia roślinka. Pierwsza roślinka troche wyciągnięta bo przez 15h był problem z HPS

gallery_43481_1555_222287.jpg

gallery_43481_1555_225524.jpg

• Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ja na tych zdjeciach nawet pol trichoma nie widze A co do czasu kwitnienia to dane producenta mozesz miedzy ksiazki wsadzic bo to taki chwyt marktingowy

@gankplankk - od 2010 roku planton k zmienił całkowicie skład i teraz nawet do storczyków bym go nie polecił

Cześć dodaje nowe zdjęcia niestety jedno nasionko niewykiełkowało więc zostajemy z dwoma roślinkami.
Dzień 7. Niepokoi mnie trochę kolor żyłki u jednej z roślinek u drógiej również jest podobnie tyle że słabiej. 
Czy ktoś mógł by zdiagnozować lub zapewnić mnie że wszystko ok? :) Z góry dzięki.

20151208 225902

20151208 225855

20151208 225908

• Vito changed the title to HPS 250W | Pakistan Ryder
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

grower.com.pl

ganjafarmer.pl

dutch-passion.com

nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sprawdzony, sklep, thc

royalqueenseeds.pl

zamnesia.com

GROWSHOP HEMP.PL

seedstockers.com

growbox.pl

meganasiona.pl

• Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+