Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

 

Wszystko oko , ale gorąco chyba w boxie masz ;) Niedoborów nie uzupełniłeś zbytnio , ale powiem Ci , że wyprowadziłeś panny na prostą. Bo nie jeden początkujący w tym wypadku by poległ :) Brawo

 

Ma tylko podztawe czyli baze to tak jak gotujesz chinszczyzne baza zawsze jest jakis wywar i w tym wypadku ma tylko baze jesli chce lepszych efektow to musi jeszcze zaopatrzyc sie w bostery tej firmy np.Bio Heven.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Poczytałem trochę i zamiast przepłacać za booster kupię czarną melasę która jest praktycznie tym samym co drogie boostery :) 1,20funta za 500ml 1 łyżeczka na litr wody :) podleje jeszcze moje roślinki przed ścinką bo został im minimumu tydzień jak nie dłużej a w następnej uprawie mam zamiar stosować melasę od samego początku :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 56

Mam dobrą i złą wiadomość dobra to taka że kupiłem lupę :D a zła to taka że zamiast tego co jest napisane na pudełku i aukcji sprzedającego lupa ma może 3x powiększenie a nie 20x

Z tego co udało mi się zobaczyć ( a nie było to łatwe) trichomy są koloru mlecznego daje roślinom 5 dni i kosa (chyba że uważacie inaczej to śmiało)

Wrzucam zdjęcia z pod tej lupy ale jakość jest przerażająca więc nie wiem czy coś zobaczycie ale może ktoś rzuci okiem i zauważy coś czego ja nie zauważyłem :)

20160127 142113

20160127 141824

20160127 141559

20160127 141552

1

2

3

4

 

 

Jeszcze raz przepraszam za jakość zdjęć ale nic więcej z aparatu w komórce nie wycisne a ostatnimi czasy krucho z pieniążkiem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+