Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Dzięki Scooby-Doo tylko jeszcze jedna rzecz mi nie daje spokoju bo prawdę mówiąc dawałem te nawozy z  każdym podlanie. Wychodzi że podlewam nimi od 15 dni (dotarły do mnie po nowym roku).

Na zagranicznych forach widziałem że harvest tej odmiany przypada na 54 dzień życia. Może te żółte liście są spowodowane końcem życia roślin i odżywki już po prostu nic jej nie dają.

Ale to tylko moje gdybanie czekam na wasze opinie bo ja jako świezak mogę sobie gdybac.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@gankplankk - po kwiatkach widać , że jeszcze im brakuje ;) Lej jeszcze nawozy , z umiarem żeby nie przesadzić przypadkiem gdy będzie się zbliżał koniec. I następnym razem pomyśl nad innym producentem nawozów bo tak blede panny gdy do końca jeszcze z 3 tygodnie być nie powinny ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki za dobre słowo a co do niedoborów waliłem biobizza tyle ile się dało przy każdym podlaniu tj,4-5ml na litr trypacka

Powiem szczerze temperatury nie mierzyłem ;) raz przypaliłem delikatnie szczyt bo przez godzine dotykał cooltuba. Obieg jest zamkniety w cooltubie wiatrak wypycha powietrze poza growbox i do tego jeden wypychający wiatrak do growboxa. Temperatura nie powinna być problemem. Skąd twoje pytanie? :)

Może ta odmiana już tak ma że pod koniec życia wchłania wszystko z liści jak leci?

Tak wyglądał top jednego z growjurnala na thc talk.

zielono

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+