Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Powykręcane roślinki


chybanie123

Recommended Posts

Siema!

Mam mały problem.

Moje roślinki od wypuszczenia pierwszych partii liści są jakieś powykręcane i wolno rosną.

Sionka to Delivkiss od Bulka,

Lampa HPS150W,

Box to szafa pomalowana białą farbą i dodatkowo uszczelniona,

Temp. w dzień ok.27 czasem dochodzi do 30

(W poniedziałek kupię wyciągający, bo jak na razie dmucha jedynie mieszający biurkowy)

w nocy ok. 20 stopni.

Dodatkowo nie mam nawilżacza powietrza bo były cięcia budżetowe na budowę boxa.

Roślinki na dziś dzień mają 14dni i są ciut większe od tych na zdjęciach, ale problem jest cały czas.

gallery_43420_1522_605970.jpg

 

 

gallery_43420_1522_544292.jpg

 

gallery_43420_1522_628585.jpg

 

 

gallery_43420_1522_236575.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Upewnij się czy mieszający nie kieruje gorącego powietrza na rośliny.

Mieszający ustaw jako wyciągający tymczasowo.

Jaka gleba i nawozy?

Jakie to odmiany?

Może przemianujemy ten temat na growlog? Pokazując zdjęcia na bieżąco masz pewność że w razie gdyby coś było nie tak ktoś z growerów zwróci uwagę. Co za tym idzie szybciej zareagujesz i osiągniesz lepszy rezultat :-)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Właśnie Dziku zastanawiałem się nad Growlogiem. Już prowadziłem dwa Growlogi na tym forum, jeden niestety nie dokończony, ale to wszystko było z innego konta.

Roślinki to DevilKiss od Bulka,

Ziemia uniwersalna,

A nawozów jeszcze nie stosowałem, jednak w zanadrzu czeka Hobbyst lvl od Advanced Nutrients.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wymiary boxa 150x70x50, lampa w odległości 20cm od roślin, można trzymać rękę pod lampą przez dwie minuty i nie parzy, mieszający dmucha centralnie na roślinki i pod lampę  . Wentylacja Wlot i wylot pasywne, ale zaraz chyba pojadę do budowlanego po wentylator łazienkowy, chociaż mi się nie chce bo jestem mega chory, ale jak mówicie że to podstawa to nie mam wyjścia  B)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+