Skocz do zawartości
thc-thc

grower

??"Ty też możesz legalnie palić trawkę!"??


Rawkacanna

Recommended Posts

Ciekawa inicjatywa zwłaszcza dla pacjentów, którzy ryzykują wyrokiem. 

Sam boje się tam zgłosić bo nie chce żeby w przyszłości, ktoś wykorzystał fakt, że uczestniczyłem w tym eksperymencie. Mówiąc jaśniej nie chce aby przez eksperyment odebrano mi prawo do opieki nad dzieckiem podczas rozprawy rozwodowej za X lat. Ale kilku moich znajomych się na to napaliło i czekają na start.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ciekawe czy to nie żaden Fake.

Tak czysto hipotetycznie spytam.

Biorę udział w badaniu,dostaję ten ich cudowny bilecik legalnego palacza,palę sobie jak mi się podoba aż tu raz z nienacka kontrola drogowa.Test na MJ,wynik pozytywny.

Będzie kara czy nie?!!!???

Dla mnie to bzdury co oni tu piszą.Niby nagle miałoby być 10tys. ludzi wyjętych z pod prawa?! Hehehe

A gdzie bym kupował tego bio bucha za 12 pln? W aptece,w kiosku,u legalnego dilera??!!

No kur...wa pytań co nie miara a sensu raczej żadnego żeby Państwo się na to zgodziło.

Inicjatywa sama w sobie jak najbardziej słuszna,tylko kto i jak miałby nad tym sprawować kontrole?!

Co policja będzie mi wpadała do domu i trzepała szafy czy nie mam o 1 roślinkę za dużo.

Dla mnie to wszystko ściema.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema, postanowiłem wyjaśnić kilka spraw. Eksperyment jest ogarniany i będzie zawierał w sobie o wiele więcej, niż same badania. Jak ktoś nie wie, czy to fake, czy nie, polecam wejść na stronkę organizatora, czyli Cannabis House i poczytać, albo przyjść na jedno ze spotkań, które na razie organizowane są w Warszawie i Łodzi i były już po 2 w każdym z tych miejsc. Na spotkaniach było wszystko o wiele lepiej wyjaśnione, chociaż na każdym są praktycznie nowe rzeczy omawiane i może nie być już omawiane od zera. Jak wspomniałem, samo badanie jest tylko jedną z części, oprócz tego w planach są obecnie takie rzeczy jak sklep z nasionami, akcesoriami do palenia i akcesoriami do uprawy, kosmetykami, produktami spożywczymi z konopii itp., współpraca prawna, medyczna i kulturalna. Każdy w stowarzyszeniu może pomóc w czymkolwiek. Organizatorzy nie są anonimowi, a stowarzyszenie zarejestrowane (można znaleźć w kilka minut info). Jest to poważny projekt. Wiele z Was pamięta pewnie niewypał z eksperymentem BioInfoBanku, gdzie pały zlikwidowały uprawę, mimo pozwoleń. Po tegorocznej nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, która wydawała się utrudniać sytuację palaczy i większość z nas tylko na to zwróciła uwagę, zmieniła się też sytuacja legalnego palenia w ramach badań, przez co, jeżeli tylko lokal uprawowy spełnia normy (które są znane), to wtedy to pały sprawdzają, czy wszystko jest spełnione i nie utrudniają sprawy, tylko jak wszystko jest odpowiednio przygotowane (głównie zabezpieczone w odpowiedni sposób, coś jak w rodzaju zabezpieczeń w aptekach), to wtedy pały to zatwiedzają i wtedy wiedzą, że to tam jest i nic nie robią. Naprawdę polecam dowiedzieć się więcej na temat i przede wszystkim, jeżeli ktoś nie ma stałego zajęcia i chciałby się zająć czymś związanym z cannabis, to warto dołączyć do stowarzyszenia i zakręcić się za tym. Przed eksperymentem każdy będzie miał zrobione badania lekarskie i psychologiczne, jak jest coś nie halo, a grass może na to pomóc to jest się zakwalifikowanym jako pacjent i ma się pierszeństwo w eksperymencie. Zapisuje się obecnie ogrom osób i projekt nabiera ogromnego rozpędu. Nie wiem, czy wszystko dobrze opisałem bo :zjarany: ale postanowiłem podzielić się z wami wiedzą na ten temat, bo trochę mnie to zasmuca, że tyle ludzi myśli, że to lipa a mogliby skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W życiu bym nie podał swoich danych osobowych tym własnie ludziom, mogą nawet potwierdzać i zaręczać to piśmiennie.

Dobrze że są tutaj ludzie na forum którzy też mają swój rozum.

 

Pytanie podstawowe do tych instytucji, gdzie są dane osobowe z podpisów z 2010 roku - gdzie sklepy które były zamykane były - każdy w temacie wie były odwiedzane przez każdy wie kogo  :police:

 

Dla mnie to mogą wciskać kity tym co w temacie, a kumaci mogą zczaić o co tak na prawdę chodzi.

 

Nikt poważny (powyżej od 25) wzwyż, mający pracę, rodzinę nie podejmie się tego typu badaniom, bo każdy wie że nadzorować będzie to policja, i co z tego że zajarasz lolka legalnie, jak i tak capną Cie i będą obserwować, a to cupną w samochodzie na drugi dzień narkoteścik, a może w pracy trzeba podpowiedzieć szefowi w jakich eksperymentach pracownik uczestniczy.

 

Może gimbaza na to poleci by tanio zioło jarać, ja wolę swoje, jak i większość stąd ludzi.

 

 

Dla mnie to jest klapa, tak samo jak ich projekty sprzed 5 lat... tak i teraz niczym mnie nie zachęcą.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+