Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Ostatnie Wątpliwości-oświetlenie, folia itp.


freek-f1

Recommended Posts

niestety za 5 miesięcy 2200 KWh  :((fultime 2 tyg 18/6 reszta 12/12 i schodziłem w dół) rachunek przedstawia się tak : 950zł dopłaty teraz - a potem co miesiąc 207 zł :) od ostatniego rachunku kilka dni temu box wyłączony! bo taniej wyjdzie mnie brać od dila! albo jeździć do czech:(

 

 

a poprzedni rachunek 1800 KWh

 

 

magnetyczny balast czy cyfrowy?

Takie rachunki miałam (200zl-miesiac) przy 600w+led 275w + air dome 100w,went + głośniki po 300w jeden x2 po 8-9 h grania, i TV 32cale... Plus kupe sprzetu domowego ...

wiec bardzo duze rachunki jak na taka lampe, może Ci sie magnetyk rozwalil i żarł prąd...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

 

magnetyczny balast czy cyfrowy?

Takie rachunki miałam (200zl-miesiac) przy 600w+led 275w + air dome 100w,went + głośniki po 300w jeden x2 po 8-9 h grania, i TV 32cale... Plus kupe sprzetu domowego ...

wiec bardzo duze rachunki jak na taka lampe, może Ci sie magnetyk rozwalil i żarł prąd...

 

balast PL-90 E 400W magnetyczny ewidentnie muszę go przejrzeć.. może faktycznie coś się uszkodziło :( a może kondensator mocy biernej umarł... sprawdzę to w niedługim czasie napisze co jest nie tak by ktoś następny nie płacił takiego frycowego jak ja:(

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+