Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Ostatnie Wątpliwości-oświetlenie, folia itp.


freek-f1

Recommended Posts

witam, obszukałem całe forum i troszkę innych ale nie znalazłem słów wsparcia i cały czas mam wątpliwość.Trafiłem na obcy teren bo przyszło mi mieszkać w bloku. blok należy do spółdzielni gdzie ogrzewanie jest osobno rozliczane i zostaje tylko czyste zużycie energii ale wracając do sedna. pytania:)

1. hps 150 plus 2 energooszczędne czy tani Led np mars 300( chodzi tylko o przypadł z prądem)?

2. Zwykła folia czy może chroniąca przed termowizja?

3. Czy filtr can wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema :elo:

 

1. Nie masz czym się martwić, nawet przy mocy 600w.

2. zwykła folia, najlepiej biała (najlepiej odbija światło), nie martw się termowizją przy tak małej ilości Vatów, więcej ma terrarium itp.

3. Prima klima, filtr musisz miec, na flo bedzie czuć roslinki w mieszkaniu. 

 

Nie popadaj w paranoje, nie chwal sie znajomym a bedziesz cieszyc sie swoim ziolkiem  :big-joint:

 

:big-joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dziękuję za wsparcie bo siada mi na czerep. Życie na wiosce było mniej stresujące:)A co do znajomych to mam już to za sobą i nie ma obaw. bardziej obawiam się o spisywanie liczników i odczyt z kaloryferów( choc chyba juz nie spisują)bo nie wiem gdzie wyniose boxa. a do tego skok rachunków o 100 na wiosce nie dziwi ale w mieście:/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1. jak spisuja liczniki to tylko wchodza tylko do pomieszczenia z licznikiem, a przed musza informowac, trzy nie musisz ich wpuszczac, tylko zadzwonic i podac stan licznikow.

2. mieszkam 21 lat w bloku i nikt mi o pomiary grzejników nie szwendał sie

3. powiedzmy ze moja zmywarka pobiera wiecej pradu, plus blender, elektryczna maszynka do golenia .... stary mity chodza w necie, dopóki nie kradniesz prądu płacisz na czas to nikt nie bedzie mial do Ciebie pretensji  ze dorabiasz ivh firmę.

 

luzzz

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

niestety za 5 miesięcy 2200 KWh  :((fultime 2 tyg 18/6 reszta 12/12 i schodziłem w dół) rachunek przedstawia się tak : 950zł dopłaty teraz - a potem co miesiąc 207 zł :) od ostatniego rachunku kilka dni temu box wyłączony! bo taniej wyjdzie mnie brać od dila! albo jeździć do czech:(

 

 

a poprzedni rachunek 1800 KWh

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+