Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Bio-tabsy - potrzebne informacje


Supreme

Recommended Posts

Yo. Bo spotykam się z opinią, że jak wsadzasz bio-tabsy do donicy to w ogóle nie trzeba się przejmować PH, bo te tabsy same je regulują i wystarczy przez całą uprawę tylko lać czystą wodę - np. odstaną kranówkę - prawda to? Mówimy tutaj TYLKO o bio-tabsach (http://biotabs.eu/fertilisers/biotabs-organic-fertilizer-tablets-29.html) czy oprócz tego coś jeszcze muszą dostać do donicy, żeby PH wisiało nam koło narządu poniżej pasa? 

 

Ile takich tabsów trzeba wcisnąć do donicy 7 litrowej? 2-4?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Żeby PH wisiało Ci poniżej pasa to powinieneś użyć całego zestawu.

 

Wydaje mi się, że za brak konieczności regulowania PH odpowiada Orgatrex - który dajemy w pierwszym i w piątym tygodniu oraz interwencyjnie gdy zauważymy jakieś braki.

 

Dozowanie:

1 Tabs na 5L

2 Tabsy na 10L

 

Ja mam zbiornik 225L i po odstaniu wody i tak reguluje PH do 6.0-6.5 bo są to 2 minuty roboty.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

sam używam calgo zestawu i jestem bardzo zadowolony. ale możesz zawsze spróbować Guerilla Box. Producent podaje, że do indoor się nadaje. A tam są dwa komponenty tylko.

Przy outdoorowej uprawie bardzo dobrze sobie poradził ten zestaw, podlewane kranówą raz w tygodniu, później jak się trafiło dostawały nawóz i do teraz nie widać żadnych braków, a nie podlewałem już ze trzy tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+