Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Żywiec: dwóch 16-latków z marihuaną zatrzymanych


Big Lebowski

Recommended Posts

560a94ca7972f_o,size,969x565,q,71,h,6c6b

 

Żywieccy policjanci zatrzymali dwóch 16-latków, którzy posiadali przy sobie marihuanę. Obaj ze swojego zachowania już wkrótce będą się tłumaczyć przed sądem rodzinnym i nieletnich.
 
 
Wczoraj około godz. 14.30 policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego żywieckiej komendy policji pełnili służbę w rejonie os. Parkowego. W pewnym momencie zauważyli dwóch chłopaków, którzy na ich widok zaczęli się nerwowo zachowywać. W czasie legitymowania okazało się, że jeden z nich to 16-latek z Żywca, z kolei drugi to jego rówieśnik mieszkający w powiecie żywieckim. W czasie dalszej kontroli policjanci znaleźli przy nich marihuanę.
 
- Obaj nieletni zostali zatrzymani i trafili do żywieckiej komendy policji, gdzie stróże prawa wykonali wstępne czynności procesowe. Wkrótce materiały sprawy zostaną przekazane do sądu rodzinnego i nieletnich, który zadecyduje o dalszym losie 16-latków - informuje st. asp. Mirosława Piątek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Żywcu. 

 

 
 
 
 
 
Każdy na wasz widok panowie mundurowi ma stres, czy małaolat na waksach, czy kierowca na skrzyżowaniu - każdy PONIEWAŻ TO NIE WY SŁUŻYCIE NAM A PAŃSTWU KTÓRE TYLKO POTRAFI KARAĆ.
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

a dla mnie to głupota tych małolatów :) , NAJGORSZE co moze byc to widzisz psy i zaczynasz uciekać albo nerwowo po kieszeniach grzebiesz, wiem po moj koleszka sie wjebal przez takie cos też takze ludzie myślcie i nie popełniajcie takich błędów, stoisz sobie na luzie wy*****e w te psy to i ich twoja osoba nie zainteresuje proste

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+