Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Marihuana zabija komórki rakowe. Jest oficjalne oświadczenie


przezorny

Recommended Posts

 

Amerykański rząd przyznał, że palenie i spożywanie leczniczej marihuany wspomaga proces leczenia raka. Przeprowadzono wiele badań i testów, które potwierdziły wcześniejsze hipotezy lekarzy.

 

Badania przeprowadzone przez organizacje rządowe Stanów Zjednoczonych dowodzą, że ekstrakty konopi indyjskich zabijają komórki rakowe. Naukowcy przyznają, że kannabinody (składniki aktywne w konopiach) mogą hamować rozwój nowotworu. Powodują one śmierć komórek rakowych oraz blokują ich rozrost.

 

Badacze przeprowadzili serię doświadczeń na myszach oraz szczurach. Okazało się, że kannabinoidy likwidują komórki rakowe, jednocześnie chroniąc te zdrowe. Marihuana wspomaga też proces chemioterapii i nie wywołuje bolesnych skutków ubocznych.

W Polsce wciąż toczy się debata nad możliwościami stosowania marihuany leczniczej. Ma ona mocne grono zwolenników, jednak nie brakuje też przeciwników, którzy mimo pozytywnych wyników testów, uważają, że to szkodliwy narkotyk.

 

za http://kobieta.onet.pl/zdrowie/marihuana-zabija-komorki-rakowe-jest-oficjalne-oswiadczenie/1pmhsf

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tymczasem w Polsce nadal nadal napiętnowani są ludzie chorzy za to że potrzebują swojego leku.

Ostatnio nawet Centrum Zdrowia Dziecka doniosło na lekarza za stosowanie konopi, mimo iż terapie są skuteczne i pomagają pacjentom.

Hańba składać donos na swojego człowieka bez wcześniejszej konsultacji z nim. Pani dyrektor Centrum Zdrowia Dziecka ma wyraźnie jakieś konflikty natury personalnej. Szkoda że cierpią na tym pacjenci i uczciwi ludzie.

Link to comment
Share on other sites

@Dzik - pisałem o tym wcześniej w temacie o Dr. Bachańskim.

Chodzi o to , że IPCZD ma dostać siano z UE za testy nad nowym lekiem na padaczkę lekooporną.

 

..."Pod koniec lipca poseł Andrzej Rozenek z Biało-Czerwonych zapowiedział, że złoży zawiadomienia do prokuratury i CBA na IPCZD oraz zastępcę dyrektora szpitala prof. Katarzynę Kotulską-Jóźwiak i prof. Sergiusza Jóźwiaka; poinformuje też Naczelną Izbę Lekarską. Według Rozenka profesorowie publicznie dyskredytowali dra Bachańskiego i jego dokonania w leczeniu medyczną marihuaną, ponieważ mieli w tym swój interes. Jak mówił poseł, prof. Jóźwiak jest koordynatorem projektu EPISTOP mającego na celu znalezienie leku na padaczkę, który UE dofinansuje w wysokości 10 mln euro."

 

Wszystko w temacie.....Cytując klasyka: "kasa misiu...kasa". 

 

To ciekawe ile Ewka łyka od koncernów farmaceutycznych żeby na siłę u3mywać obecny stan rzeczy....

Link to comment
Share on other sites

Dopuszczanie leków do obrotu to samo. Te same leki są kilkukrotnie tańsze poza UE. Jeszcze się ludziom wmawia, że gdyby państwo ich nie refundowało, to ludzi nie byłoby na nie stać. To dowodzi jak bardzo można ludzi ogłupić, wyłącz myślenie, włącz tv.....

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że ludzie w Polsce mają takie złe zdani o marihuanie, bo wielu z nim mogłaby ona naprawdę pomóc. Sam znam niestety przypadek osoby, która choruje na raka i ani myśli słyszeć o konopiach, które na pewno nie zaszkodziłby bardziej, a mogły tylko w jakiś sposób pomóc. Musi minąć trochę czasu i ludzie zaczną coraz bardziej pozytywnie patrzeć na mj.

Link to comment
Share on other sites

@PoLek - Nie ma się co dziwić. Propaganda polskich mediów robi swoje. Do tego dochodzi strach przed czymś "nowym"-mimo , że konopie siewne znane są w Polsce od setleci.

 

Cytując klasyka: "....oczywiście , żę trzeba walczyć z Marihuaną , ale czy Marihuana jest z konopii ?...Chyba , nie ?!"- text J.Kaczyński

Link to comment
Share on other sites

W Polsce jest zakaz leczenia tych chorob i leczenie marihuana bo sztucznie utrzymywany przy zyciu ZUS woli agonie spoleczenstwa niz placic emerytury a i pochowkowe zmniejszyli i teraz jest 1/3 tego co bylo.Prawda jest taka w Polsce sie nie leczy w polsce sie umiera .pi****e ten rzad i ide glosowac na Kukiza moze on cos zmieni zwykly szarak z ludu :headbang:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+