Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Marihuana zabija komórki rakowe. Jest oficjalne oświadczenie


przezorny

Recommended Posts

Mnie wydaje się , że Kukiz sam do końca nie wie czego chce. A ludzie z którymi chcąc nie chcąc będzie musiał się dogadywać gdy będzie tworzył partię mogą go wykolegować raz dwa....przez jego brak obycia w polityce.

Bo gdyby spojżeć wstecz kilka lat temu to pamiętacie Andrzeja Leppera ? Zaczynał podobnie (tyle , że nie był muzykiem) a skończył wszyscy wiemy jak.....stłamszony przez system z którym walczył.

Obawiam się , że tu może być podobnie. Jeden człowiek nic nie zmieni gdy w koło wszyscy mają coś za paznokciami. Bo jak nie wykończą go jedni to wykończą go drudzy....A media ładnie nam opowiedzą , że znowu znany polityk popełnił samobójstwo.

 

To wszystko nie jest takie proste jak co niektórym się wydaje. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Scorp pobedzie to sie obedzie ale trzeba kruszyc ten beton co przyrosl do koryta przez 25 lat a to jedyny czlowiek jak na razie co chce sluchac obywateli bo ta cala reszte to obywatele raczej nie interesuja.Mowia ze nie ma programu ze taki i owaki a ktory z politykow co byl wielkim piewca swoich programow spelnil je? zaden wiec ich programy mozna wsadzic gleboko w cztery litery bo po wyborach tak sie wypna w Polsce potrzeba narodowego ruchu by wygnac ta sitwe od koryta i to jest moje zdanie i tylko moje nie naklaniam nikogo by glosowal na Kukiza bo kazdy ma swoj rozum to tylko moje zdanie o chorym rzadzie i moje zdanie jest takie ze trzeba go obalic nim znowu beda krasc i bawic sie za nasze a czarne suknie beda z ambon sterowac rzadem i klerowac w naszym zyciu.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+