Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Panel LED


Supreme

Recommended Posts

  • Replies 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z tą gwarancją to tak po chu.. trochę. Jakbyś to miał odsyłać do Chin, to za przesyłkę zapłacisz ze 25$, więc taniej wyjdzie samemu rozkręcić i naprawić :) Taki panel to odpowiednik tych 150W 50x3W "ufo leda". Trzeba by sprawdzić po ile takie są na ebayu. Plusem DIY jest to, że sam dobierasz sobie spektrum, sam łatwo możesz go naprawić i podzielić np. na tryb veg i flo.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jakich Chin ? Nie czytasz uwaznie :)

Magazyny w Niemczech. Poza tym UFO nadaja sie ale jak zdemontujesz szklo. I jeszcze jedno we wszystkuch SunSpect'ach kazda dioda jest tak podlaczona , ze w przypadku awari jednej reszta ciagle pracuje.

Wiec gdybym mial sie bawic w robienie panelu o slabszej mocy , gdzie w dodatku kosztuje drozej....to sensu w tym nie widze zadnego.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja jestem gotów kupić jakiś gotowy panel led, ALE! musi być sprawdzony. Bo nie chcę wydawać kasy na coś, pod czym nie rosną rośliny. Taki sunspect @Scorp, powiedzmy 150w będzie ok do boxa o powierzchni 0,2m2?

 

Poważnie rozważam kupno tego

 

http://allegro.pl/lampa-panel-led-grow-box-do-roslin-75w-400w-hps-i5641354734.html 

 

styknie na powierzchnię 0,2m2? Poza tym jest ok?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobra! Wiem! Będę jednak budował swój panel! Lecimy z info! Czekam na konstruktywne uwagi osób, KTÓRE mają doświadczenie z LED'ami i wiedzą co z czym się je! 

 

 

Radiator aluminowy ok. 25x5x30cm. Chciałem dać niby 3,5cm wysokości, bo więcej miejsca w boksie będzie dla rośliny, ale z kolei może do 5cm nie będzie trzeba dawać wentyla na chłodzenie? 

 

 Max. będzie 24-26 diod na dwóch obwodach - jeden na weg, drugi na flo. 

 

Ilość diod ma wyglądać następująco;

 

10x 660

6x 625

4x 450

2x 465

2x orange

2x 5000k

 

 może jedna na podczerwień. 

 

Jak sugerowalibyście podzielić to na obwody? Ile i jakie na weg, a jakie na flo?

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+