Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 70W | Shot Adrenaline auto


Recommended Posts

Siema, koncowki od biobizza - mialem to samo w poprzednim grow i dzialo sie tak tylko jak dawalem pelne dawki ... u Ciebie roslinka przyjela juz dwa podlania z pelna dawka grow'a ? (chyba pisales tak wczoraj na sb) a teoretycznie pierwsze 3-4 tygodnie nic sie nie daje

 

zreszta ktos pytal o te koncowki w temacie uzytkownika Bio - to odpisal, ze to od muzyki  :D  lej wode i dopiero na flo daj top maxa i blooma, a grow'a mozesz wywalic bo to gowno co nic nie daje  B)

 

ogolnie ja nie o tym chcialem ... te zolte plamki na dolnym lisciu, mam dokladnie to samo i w moim przypadku wystepuja one na plantach w ziemi z biobizzem, gdzie nie dodawalem zadnych nawozow oraz na plantach gdzie sa biotabsy, problem z ph odpada bo biobizz podlewam mineralka ph 6.4, a biotabs odstana kranowka ph ponad 7 ... jedyny blad jaki popelnilem to strasznie je przesuszylem i w tym szukalem problemu, przy regularnym podlewaniu "rozrost" tych zoltych plamek ustapil, doszedlem do wniosku, ze korzen z braku wody zaczal ciagnac z dolu rosliny ... jako, ze jestem jeszcze laikiem w dziedzinie uprawy to moge byc w kompletnym bledzie  :sleep:  z drugiej strony tez mialem ciemny kolor lisci takze sam nie jestem pewien ... fajnie jakby ktos tutaj przedstawil jakas fachowa teorie :)

 

Pzdr 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

DZIEŃ DWUDZIESTY PIĄTY 

Podlałem 2x solidnie wodą i po blokadzie nie ma śladu(po za drobnymi rozjaśnieniami na końcówkach...) 

Roślinka wyskoczyła do góry zostałem zmuszony zrobić LST bo kończy mi się box...

Kilka zdjęć:

gallery_42504_1344_630252.jpggallery_42504_1344_65062.jpggallery_42504_1344_639783.jpggallery_42504_1344_226665.jpg

 

 

Zdjęcia kłamią szczególnie ostatnie ona zdecydowanie nie jest taka pożółknięta to po prostu słonko ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+