Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany

Stop Kwitnienie


Ascott

Recommended Posts

Witam wszystkich, mam mały problem polegający na zatrzymaniu się kwitnienia albo na jego dużym spowolnieniu. Mam AF AK-47\Big Bud(szerze mówiąc to były oba ale jedna skarłowaciała z braku światła, które zabrała druga i teraz nie wiem która to która) ale problem tak czy inaczej jest niezależny od odmiany. Zarówno Ak, jak i BB kwitną po około 4 tygodniach(tak przynajmniej wyczytałem). Moja zaczęła kwitnąć po około 4\5 tygodniach i w pewnym momencie się zatrzymała ma już niemal (ukończone) 8 tygodni i widać na niej jedynie włoski a brak kształtujących się budsów i tak już od około tygodnia. 

 

Warunki:

ziemia uniwerslana- ph 6,2 (sprawdzane)

odmiana Big-Bud\Ak-47

lampa- CFL Philips 150W

PCBox 46\46\18 (wysokość\długość\szerokość)

donica 7L (5L ziemi)

nawozy- weg canna terra vega; flo canna terra flores+canna pk 13\14

 

Dodam tylko, że raz już dodałem pk do nawozu przedwczoraj. Podlewam codziennie małymi ilościami, na przemian nawóz\woda. Nie zalewam na raz tylko używam rozpylacza fryzjerskiego tak aby zarówno górne jak i dolne partie korzeni mogły się napoić ;)

 

 

SAM 2713

8 week flo

 

 

post-43016-0-28336100-1436551784_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

Masz problem z azotem a on spowalnia kwitnienie.Pali az koncowki.Przelej woda i kilka dni podlewaj sama woda potem nawozy na kwitnienie tylko nie z jakies z ogrodniczego do pelargoni czasami zamow sobie nawet jakis w 100ml na Jamajce rozlewaja dla jednej rosliny wystarczy i moze na dluzej.Pozdr

Link to comment
Share on other sites

Podlewam już od 4-5 tygodni nawozem na flo (canna terra flores+pk13\14 canna) codziennie na przemian z wodą, około 300 ml na 5L ziemi. Pojawił się również kolejny niespodziewany problem, mianowicie w zeszłą sobotę wyjechałem na urlop i tydzień czasu nie było mnie w domu. Zostawiłem im światło podłączone pod automatyczny włącznik czasowy i podajnik wody do kwiatów, lecz pod moją nieobecność z powodu burzy wywaliły mi korki i oczywiście przez około 4 dni pomidorki były bez światła. Po powrocie szybko na nowo włączyłem światło i podlałem je nawozem o zmniejszonej dawce(3\4 dawki producenta), tym razem bez pk. Ku mojemu zdziwieniu topki trochę się rozrosły ale nie wiem czy ten brak światła czasem nie spisało na straty uprawy. Wieczorem jak włączy się lampa wrzucę zdjęcie przed i po urlopie i prosiłbym o ocenę i ewentualną radę :)

 

P.S. końcówki popalone są raczej od lampy bo krzak dotykał jej przez jakiś czas zanim go nagiąłem bo to tylko szczytowe liście były popalone.

 

 

1437338599775

1437338587380

 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+