Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Automaty z marihuaną na giełdzie. Akcje ostro w górę


Vito

Recommended Posts

KRAJSWIAT_121129982_AR_-1_0.jpg

 

Amerykańska firma MedBox, zajmująca się uprawą i dystrybucją leczniczej marihuany, zadebiutowała na giełdzie. W ciągu czterech dni jej akcje poszybowały w górę - z 4 do 215 dol.
 
 
 
MedBox od kilkunastu lat zajmuje się dystrybucją leczniczej marihuany. Robi to poprzez automaty z marihuaną,. Obecnie stoi 130 takich maszyn. Ich działanie jest zbliżone do automatów z napojami. Z tą różnicą, że aby z nich skorzystać, trzeba być zarejestrowanym w przychodni jako osoba uprawniona do kupowania marihuany i posiadać specjalną kartę identyfikacyjną, która działa na zasadzie pre-paid. 
 
Zarząd wyznaczył wartość spółki na 45 mln. dol., ale cztery dni po debiucie giełdowym firma była warta już 2,3 mld dol. Akcie początkowo wycenione na cztery dolary poszybowały w górę do 215 dolarów. 
 
Zarząd firmy wystosował oświadczenie, w którym stwierdzono, że "prawdziwa wartość spółki jest o wiele niższa". Liczono na to, że akcje będą oscylowały w granicach 10 dol. za akcję.
 
Po tym komunikacie ceny spadły do 100 dol. i na razie utrzymują się na tym poziomie. MedBox w dalszym ciągu przekonuje, że akcji warto się pozbywać.
 
 
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+