Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Do Bolonii przybywa Indica Sativa Trade 2015 największe targi konopi we Włoszech


Vito
 Share

Recommended Posts

Przez trzy dni, mieszkańcy Włoch oraz odwiedzający, którzy udadzą się na południe Europy będą mogli wziąć udział w trzeciej edycji targów poświęconych marihuanie i jej licznym zastosowaniom, a które stały się już  punktem odniesienia na włoskim rynku: Indica Sativa Trade 2015. Duże targi, którym towarzyszą warsztaty, wykłady i spotkania z ekspertami czekają na was w Bolonii, nadając sens walce o legalizację marihuany w tym kraju i zbliżając użytkownikom rzeczywistość społeczną, polityczną i kulturową tej rośliny.

 

IST_8_blog_full.jpg

 

W dniach 5, 6 i 7 czerwca, w Bolonii (Włochy) odbędzie się trzecia edycja "Indica Sativa Trade", międzynarodowych targów poświęconych analizie wielu zastosowań konopi, rzucających światło na wzburzoną rzeczywistość konopi w tym alpejskim kraju. Spotkanie, którego dwie ostatnie edycje odbyły się w Fermo, tym razem odbędzie się w Unipol Arena, jednym z najnowszych i najlepiej wyposażonych centrów wystawienniczych w Europie, o pojemności ponad 15.000 osób, znajdującym się w odległości 2 km autostradą od miasta, 8 km od lotniska i bardzo dobrze skomunikowanym transportem publicznym. 

 

Odwiedzający będą mieli do dyspozycji program, który będzie trwał od 11:00 do 20:00 w piątek i sobotę oraz w niedzielę do 20:30. Wszystko w bardzo przystępnej cenie: 9 euro dziennie lub 15 za trzy dni. I, jak to miało miejsce w zeszłym roku, Dinafem będzie obecny na tych targach, jako główny sponsor. Na naszym stoisku będzie można poznać wszystkie nowości tego sezonu, kupić nasiona z naszego katalogu feminizowanych i samokwitnących w ofercie dwa nasiona za darmo przy zakupie trzech (3 + 2). 

 

Stopniowo, Włochy zmierzają w stronę legalizacji marihuany, pomimo, iż jest to jeden z najbardziej restrykcyjnych w tej dziedzinie krajów europejskich. Fakt, że targi o takiej charakterystyce odbywają się w Bolonii sprawia, że wzrasta świadomość mieszkańców miasta na temat tego sektora oraz rośliny, którą popiera tak wiele osób. Głosy, jakie usłyszymy podczas targów pomogą zrozumieć jaką drogę przebyli włosi i jaką mają jeszcze przed sobą. Dlatego też, jeśli masz okazję udać się do Włoch, to najwyższa pora spakować walizki. My jesteśmy już spakowani.

 


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+