Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 2x600W | White Widow - Dutch Passion


Recommended Posts

Siemanko☺. Up dzień od wyjścia z ziemi 39, dzień od przełączenia 3, dzień od zmiany hps na led 8 .

Na ten room jest conajmniej jeden taki led za mało, przekręce je o 90 stopni zamontuje jeszcze

jeden (4) rząd donic i będzie ok na następny sort?. Rośliny chyba lepiej się czują ale potencjał na

początku został zmniejszony przez bardzą wysoką temp. i teraz ciężko będzie do samego końca ale

zobaczymy co z tego ogródka wyjdzie. Z tevo co zauważyłem to pod ledami trochę wolniej donica

schnie-tak mi się wydaje.

Oto kilka fotek oceńcie sami.

post-41964-0-15100100-1437556483_thumb.jpost-41964-0-85022700-1437556504_thumb.jpost-41964-0-84347100-1437556522_thumb.jpost-41964-0-57084800-1437556543_thumb.jpost-41964-0-33802100-1437556564_thumb.jpost-41964-0-38442900-1437556581_thumb.j

Pozdro?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie ma nic lepszego ? Lepsza wentylacja Ja przy 2 lampach mam caly czas 25 stopni nie wazne czy jest 20 stopni czy 30! Ledy sa dobre ale na wystawie w sklepie Widzieliscie co u Anonyma sie stalo.

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pewnie , że nie ma. Z LEDów trzeba umieć korzystać. Gdyby Anonymouse zamiast inwestować io niepotrzebnie tyle siana w pseudo firmowe LEDy zainwestował w porządne nawozy inaczej by to wyglądało.

 

Popatrz na LEDowe tematy na af.network , chociażby ten w którym koleszka na LEDach wyciągnął ponad 500G suszu z automata.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A co tu maja do tego nawozy? Widziałem zdjecia i rozmawiałem z ludzmi na targach co wyciagaja na BioTabsach po 175 gr z grzaka w 8,5 litrowych autopotach. Leda pewnie dostal za darmo. Szkoda ze na tym forum nikt nie wyciaga 500gr z ledow :) Bylo wiele testow i kazdy pokazal ze Ledy nie umywaja sie do HPS'ów . Jak wsadzisz 10 paneli jeden obok drugiego to ok cos tam porosnie. I nie wierz we wszystko co widzisz w tv i internecie ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

panie Bio ja sie troche nie zgodze duzo lalezy od nawozow ale tez przyznam ze rozmawialem z ludzmi co na Bio Tabsach cisna niezle wyniki.Co do leda Vita i Amby to taki jeden na ta powiezchnie to malo a ledy z af.network to sa juz hybrydowce z bardzo wysokiej pulki jak pisalem z wlascicielem TaNgiem to te ledy dostal od sponsora czyli DP.Pozdr.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Smaku tez sie z Toba zgodze bo wczesniej leciałem na nawozach advance nutriens i miałem lepsze wyniki. Ale ja zyje w zgodzie z natrura i dbam o zdrowie ludzi. Jakby mi nie zalezalo to pewnie ze bym lal cala serie z canny plus bloombastiki powdery i inne wynalazki bo mam najomych co na takich mixach wyciagaja lekko 100 z krzaka ale jak powiedzialem bardziej sie dla mnie liczy czlowiek niz wynik. I nawet jak milion osob bedzie mi mowic ze ziolo na mineralnych jest lepsze bardziej oblane i mocniejsze to i tak bede robil organice ;) Ja tam jestem ze starej szkoły HPS'ow i uwazam te czerwwone mocne swiatlo ma cos w sobie :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powiem tak panowie jak wźmiesz do konkurencji hps600w i leda co ma prawdziwy pobór 500-600w a nie nominalna która jest o około 30% większ czyli tu trzbyłoby około 800-900w led i hps 600w raczejnie ma szans zobacz co robią ledy COB . Jak weźmiesz pod uwage leda ktury output power ma 600 to realny pobór jest około 300-400w. Oczewiście led ma lepsze spectrum nie takie jak plazma ale lepsze od hpsa . Więc jeżeli weźmiemy pod ówage pobór mocy czyli koszta? to chyba led wygrywa. Cena za którą leda kupił Vito była bardzo duża ja za 4 sztuki z transportem dałem 1.3tysia €.Led ledowi nie równy taka prawda . Moich spiderów teraz będzie ciężko bo potencjał planta został zatrzymany na początku przez upały jak byłem na wyjeździe?. A na koniec hps-em większą powierzchnie się pokryje z odpowiednimi skrzydłami chociażby.

To tylko moje prywatne zdanie nie krzyczcie na mnie ?.

Pozdro?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+