Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

MH 400W / LED 2x540W | The Ultimate


Recommended Posts

Powiem tak kluczem z tego co widze to jest trzymać w ledzie rośliny na jednej wysokości co na większej powierzchni jest cięższe ? a wiec scrog toping sog znowu hps-em można pokryć trochę większą powierzchnie chociaż to zależy? no i spektrum światła w ledach jest lepsze. Led jest bardziej monotonny we wzroście i więcej ma topów ale pod hps-em roślina rośnie trochę większa ichyba z większymi topami no i na flow hps jest bardziej energiczny led idzie jednostajnie. Zobaczymy na koniec jak zrobie porównania wagi itp. ale widzę że led to masakra tylko troszke inaczej niż hps. Kluczem w patrzeniu na leda i powierzchnie jaką on pokrywa jest ilość watów jakie on pobiera w stosunku do hpsa z moich obserwacji to jest troszkę nawet na korzýść leda ale to sprawdze mam nadzdieje w następnym GL.Jest tak mam zamiar kupić te same ledy tylko z 9Spider 810w pobór 450w zamias z 6spider540 pobór około 300w i wszystkie wżucić na jakieś 6m2zobaczymy jak pójdzie ale jestem zdecydowany iść w ledy?.

LED RULES!!!!

Pozdro?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Plantator słusznie przyuważyłeś. LEDy bardziej rozgałęziają rośliny, wzrost jest stabilny. Jak dla mnie jest to ciekawa opcja do krzaczastych indyjek typu "Mazar " Ale co panel to inna moc i rotio, teraz na dodatek PHILIPS wypuścił nowe ledy. Cały czas coś się dzieje ;)  Pozdro i powodzonka :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+