Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
dutch-passion.com babciaganja.pl thc-thc.com

Recenzja Dutch Passion AutoBlackberry Kush. Uprawiana z lampami holograficznymi z serii 1 LED


Recommended Posts

ABlackberry-Kush.jpg

AutoBlackberry Kush jest jedną z ostatnich odmiany automatycznie kwitnących Dutch Passion.  Została stworzona z krzyżówki oryginalnej Blueberry z najwyższej jakości odmianą Kush z banku nasion, uzyskując automatycznie kwitnącą krzyżówkę.
 
 
 
W tym tygodniu komentarze pochodzą od Tanga, który uprawiał Auto Blackberry Kush pod lampami holograficznymi Serii 1 LED, używając do uprawy doniczek airpots i mieszanki podłoża Plagron Light. Wielu hodowców domowych woli zwiększyć kolory, aromat i smak ich szczytów, a AutoBlackberry Kush jest idealną odmianą dla tych, którzy szukają najwyższej jakości, alternatywnej do tradycyjnych zielonych roślin. 
 
ABBK1.jpg

 

ABBK2.jpg

 

ABBK3.jpg

 

Poniższe komentarze pochodzą od Tanga
 
 
 
“Ta uprawa była dwa razy bardziej ekscytująca niż poprzednie, gdyż nie tylko uprawiałem nową wyjątkową odmianę Dutch Passion, Auto BlackBerry Kus, lecz dodatkowo miałem do dyspozycji ostatniej generacji lampy LED do uprawy, 75W GrowNorthern Holographic Series 1. Użyłem dwóch HS1 LED w moim pomieszczeniu 1,2m x 1,2m, zużywając ogółem 150W.  To ogromna oszczędność w porównaniu do 400w+ lamp LED, które stosowałem poprzednio.”
 
 
“Dwie 75W HS1s pokrywają całe pomieszczenie, dzięki pełnym mocy żarówkom LED i sposobowi, w jaki światło rozpraszane jest po pomieszczeniu przez dyfuzory holograficzne; udało mi się wyhodować dobrych rozmiarów rośliny automatycznie kwitnące tylko pod dwoma lampami. Auto BlackBerry Kush uprawiana była wraz z automatycznie kwitnąca odmianą Euforia z banku Dutch Passion i miała do dyspozycji własną lampę HS1 na czas wegetacji i kwitnienia. Lampy HS1 naprawdę wydobyły to co najlepsze z obu odmian, Auto Blackberry Kush i AutoEuforia.”
 
ABBK4.jpg
 
ABBK5.jpg
 
“Roślina wyhodowana z Kush jest naprawdę wyjątkowa. Rośnie 6 - 7cm każdego dnia, dochodząc do około 115cm, co jest dobrym rozmiarem jak na roślinę automatycznie kwitnącą i zaczyna kwitnienie po 40 dniach. Kush szybko ukazał swój purpurowy kolor w szczytach, które sprawiły, że roślina stała się jeszcze przyjemniejsza w uprawie.
 
Produkcja żywicy jest czymś absolutnie niesamowitym. Najpierw zaskoczyły mnie zupełnie rozmiar i liczba głównych trychomów, a następnie zachwyciło mnie piękno purpurowych szczytów. Produkcja terpenoidów jest również zaskakująca, gdyż większość kwiatów BlackBerry Kush ma wyjątkowy aromat. Roślina nie tylko cudownie pachnie, lecz również wspaniale wygląda, w późnej fazie kwitnienia ma ona piękne purpurowe kwiaty z trychomami opadającymi na liście z genetyki BlueBerry, po prostu genialne.”
 
ABBK6.jpg

 

“Zapach szczytów, zarówno podczas wzrostu, jak i zbiorów, jest silnie owocowy BlueBerry z nutami Kush, wyczuwa się również miętę i lime. Wygląd Kush jest wyjątkowy, z głęboko purpurowymi szczytami, pokrytymi świecącymi kryształkami. Wdychanie z parą BlackBerry Kush zapewnia najlepszy smak, który pokochacie za nuty jagód i lime w połączeniu z toffi, miętą i olejkami z drzewa herbacianego”
 
 
 
“Haj jest szczególny, gdyż smak i efekt Kush, jest BARDZO silny i może zablokować na kanapie przez dobrych kilka godzin, jeśli pozwoli się mu transportować (jak kilka razy w moim przypadku); roślina ma również dobrą wartość medyczną, jako środek relaksujący i wspomagający sen. 
 
 
 
Auto BlackBerry Kush jest łatwą w uprawie rośliną, która dostarcza 102g koneserskiej jakości szczytów. Polecam tę roślinę wszystkim myślącym o uprawie domowej.”
 
abbk7.jpg
ABBK8.jpg
 
Link to comment
Share on other sites

  • Vito unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+