Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
sklep z nasionami marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Burmistrz Barcelony obiecuje zamknąć blisko 80% klubów konopi w mieście


Vito

Recommended Posts

Rząd Xavier Trias, obecnego burmistrza Barcelony, niedawno przedstawił plan rozwoju miasta, który ma na celu zmniejszenie liczby klubów konopi ze 123 do 11. Uczynił to na kilka dni przed wyborami, a jego decyzja zaskoczyła cały sektor, ale na szczęście musi jeszcze pokonać kilka przeszkód. Po pierwsze, w dniu 24 maja będziemy wiedzieć, czy CiU ponownie wygra wybory. Sondaże nie są po ich stronie.

 

barcelona-clubes-cannabicos-principal_1_

 

W samym środku kampanii, w dniu 6 maja, Komisja Rządowa Miasta Barcelony sformalizowała wstępną aprobatę specjalnego planu urbanistycznego, w ramach którego zamkniętych ma zostać większość klubów towarzyskich konopi działających w stolicy Katalonii. Tak więc, według wstępnych szacunków, w 2017 roku liczba lokali w mieście zmniejszona zostanie ze 123 do 11. Wszystko to pod warunkiem, że CiU pozostanie u władzy, a jego plan zostanie poparty w parlamencie. 
 
Wstępne zatwierdzenie tego planu, jak wyjaśnił Dinafem Jaume Xaus, rzecznik Federacji Stowarzyszeń Towarzyskich Konopi w Katalonii (CatFac), spowoduje również przedłużenie o kolejny rok moratorium licencji, która miało zakończyć się w czerwcu, "które powoduje, że stowarzyszenia, które nie mają licencji lub nie niedokończyły procesu zgłoszenia nadal nie mogą otworzyć. " 
 
Wygląda na to, że po pierwszym etapie, kiedy to otwartych zostało mnóstwo klubów najróżniejszych odmian i rodzajów nadchodzą czasy wzmożonej kontroli i regulacji, aby pomóc wyeliminować złe praktyki oraz napływ osób napędzanych wyłącznie chęcią zysku, których nie interesują względy zdrowotne, społeczne lub typu wspólnotowe. Mam nadzieję, że wszystkie te kluby, które starają się działać w ścisłej zgodności z prawem znajdą swoje miejsce w ramach promowanych inicjatyw, przestrzeganych przez wszystkie zaangażowane strony.
 
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+